środa, 12 września 2012

Trochę informacji + zapowiedź recenzji.

 Dzisiaj nie będzie recenzji . Mam za to do przekazania kilka informacji o konkursach  wywiadzie organizowanym na jednym z blogów.
1.   "Konkurs z Kryptą".
Warszawska Firma Wydawnicza   zaprasza do udziału w konkursie.  Co zrobić aby zgarnąć nagrodę, którą jest  egzemplarz Książki "Zjazd" autorstwa Sebastiana Kossaka z autografem autora? To proste 
Termin nasyłania zgłoszeń  na adres konkursy@wfw.com.pl mija 30 września o godzinie 23:59.
2. ABC na blogu " Sabinkowe czytanie w obłokach bujanie"- Konkurs.  
Cykl Abc powraca po wakacyjnej przerwie .  Tym razem gościem bloggerki była Pani Iwona Walczak. Przy każdym  odcinku cyklu ogłaszany jest konkurs a w  nim do wygrania powieści "bohaterki"  danego wpisu.     Nagrodami są więc :  1 egzemplarz książki " Nagie myśli" oraz 1 egzemplarz powieści "Złocista Dolina". Pytanie konkursowe brzmi: 

"Jeśli byłabyś/byłbyś autorką/autorem, które zdanie (i czyje) z umieszczonych w necie recenzji na temat "Nagich myśli" i "Złocistej Doliny" sprawiłoby Tobie najwięcej radości i dlaczego?.

Nagrody zdobędą autorzy/autorki dwóch  najbardziej interesujących wypowiedzi. ( w zależności , której publikacji dotyczyła recenzja). Odpowiedzi wpisujcie w komentarzach pod tym postem:  
 http://sabinkat1.blogspot.com/2012/09/abciwony-j-walczak.html
Macie czas do 16 września .
3. Wywiad z  pisarką Magdaleną Kordel. 
Autorka bloga   "Pasje i fascynacje mola książkowego nie tylko literackie"   po raz  zaprosiła do rozmowy autorkę serii pt  "Uroczysko". Autorami pytań są jak zwykle blogerzy. Swoje pytania możecie umieszczać w komentarzach pod postem o tutaj : http://pasje-fascynacje-mola-ksiazkowego.blogspot.com/2012/09/wywiad-z-magdalena-kordel-zbieramy.html. Termin ich wpisywania mija  26.09 o godzinie 23:59. 
Będą oczywiście nagrody dla pytających.   Pani Magdalena Kordel wybierze osobę, której pytanie najbardziej jej się spodoba. Szczęśliwiec otrzyma  dwie książki  autorki . Ich tytuły to "Wino z Malwiną ", oraz "Okno z widokiem".

Zapraszam do zabawy. 
W najbliższych dniach na blogu pojawią się recenzje tych oto książek.:

                                                          Pozdrawiam Ania. 

7 komentarzy:

 1. To czekam na recenzje:)Najbardziej ciekawa jestem Zabłąkania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooooo czekam na Azję moimi oczyma ;)]
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny pomysł na notkę. Dobrze, że publikujesz takie informacje. Dowiedziałam się dzięki nich o kilku ciekawych konkursach.;D A na recenzje czekam z niecierpliwością;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy konkurs polecasz. Może przed końcem września znajdę czas na to opowiadanie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciężko mi się ostatnio zebrać do konkursów, więc na razie odpuszczę :) Natomiast ciekawa jestem Twojej recenzji "Azja moimi oczami" :)

  OdpowiedzUsuń
 6. okładka i tytuł drugiej książki mnie zaciekawiła i będę czekać na jej recenzję :)

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku Witaj na blogu Książki Warte Przeczytania. Dziękuję, że tu zajrzałeś i przeczytałeś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę i czas zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Anne 18.