Kącik dla CzytelnikówJest to podstrona, gdzie w komentarzach możecie zostawiać pomysły/ pytania / sugestie/ życzenia dotyczące nowych bądź obecnych cykli blogowych , a także tematów do dyskusji/  tytuły filmów do recenzji itd. Notki, o które mnie poprosicie będę starała się wstawiać cyklicznie w każdą sobotę.

Zostaną one oznaczone specjalną etykietą Posty na życzenie. W tytule każdego takiego wpisu pojawi się zdanie: Post na życzenie + nick osoby + temat

Przykład : Kiedyś Sylwia z bloga Magiczny świat książki i nie tylko poprosiła mnie o wytypowanie ulubionych piosenek z książkowych ekranizacji. Taki post powstał i można go przeczytać tutaj : Post na życzenie : #1 Miłośniczka Książek
Czekam na propozycje. To miejsce jest nie tylko dla mnie, ale też dla Was,  pamiętajcie o tym. Bez Was nie byłoby mnie tutaj już tak długi czas.

Uwaga !  Nie lubię i nie będę odpowiadać kilka razy na te same pytania. Tak więc przed ich zadaniem przeczytaj uważnie o co pytali Twoi poprzednicy. Przydatna może okazać się też etykieta Zabawy blogowe, ponieważ w nich również odpowiadałam na mnóstwo pytań.


PS. Za inspirację dziękuję Dominice z bloga Maialis. pl 

 


3 komentarze:

 1. Hej :) Ja o swojej propozycji napisałem na adres e-mail, także nie będę się powtarzał. Mam nadzieję, że nawiążemy współpracę! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wpadłam tutaj z małą radą i swoimi subiektywnymi przemyśleniami ;) Mianowicie chodzi o ten biały pasek z etykietami, który bardzo odróżnia się od tego zachodu słońca w tle. Nie myślałaś nad jakąś zmianą? Cały pasek ze stronami umieściłabym również tak, by 'stykał się' z całą resztą strony, czyli trochę niżej. Wtedy zmieściłby się jakiś fajny nagłówek ;)
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za wskazówki , przemyślę jak to poprawić żeby podobało się i mnie i czytelnikom.

   Usuń

Drogi Czytelniku. Witaj na blogu Książki Warte Przeczytania. Dziękuję, że tu zajrzałeś i przeczytałeś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Anne 18.