piątek, 3 sierpnia 2012

Wywiad z Panią Agnieszką Lingas- Łoniewską- zadawajcie pytania.

Jak  głosi tytuł  posta postanowiłam zorganizować wywiad. Autorami pytań jesteście oczywiście Wy czytelnicy mojego bloga. Chcesz o coś zapytać autorkę powieści takich jak "Zakład o miłość", Bez przebaczenia" czy " W zapomnieniu"? . Możesz zadać pytanie pod tym postem   do 7 sierpnia.
Wszystkie zostaną zebrane i wysłane e-mailem do autorki. Wywiad oczywiście zostanie opublikowany na moim blogu. Nie wiem jeszcze czy przy pytaniach podam Wasze nicki(raczej tak). Nawet jeśli nie to zapewne każdy z Was będzie pamiętał jakie pytanie zadał.

Zapraszam więc do tworzenia wywiadu.

17 komentarzy:

 1. To ja zacznę:) Ska autorka bierze pomysly na kolejne książki?

  OdpowiedzUsuń
 2. Po czyje książki Pani z chęcią sięga i dlaczego akurat tego autora/tej autorki?

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie ma Pani zainteresowania, oczywiście oprócz miłości do książek i pisania?

  OdpowiedzUsuń
 4. Którą autorkę i autora (oczywiście rodzimych) cenisz Agnieszko najbardziej???

  OdpowiedzUsuń
 5. Co daje Pani inspiracje? Skąd Pani je czerpie i co się dzieje, gdy brak Pani pomysłów na napisanie czegoś, o ile zdarzają się takie sytuacje?

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy przygotowuje Pani plan powieści krok po kroku, czy powieść "dzieje się" w trakcie pisania, pisze ją Pani na bieżąco?

  OdpowiedzUsuń
 7. Kim Pani chciała zostać w dzieciństwie? Kiedy napisała Pani pierwszą książkę?

  OdpowiedzUsuń
 8. Kiedy pisze się Pani najlepiej - czy potrzebuje Pani jakichś konkretnych warunków do pisania? Np. pora dnia, kawa, muzyka...?

  OdpowiedzUsuń
 9. Jaki bodziec zadziałał na Panią, że zaczęła Pani pisać?
  Co przynosiło Pani natchnienie do pisania?

  OdpowiedzUsuń
 10. Do tej pory nie udało mi się przeczytać jeszcze ani jednej powieści pani Łoniewskiej.Muszę koniecznie to nadrobić.
  A pytanie : Czy pisanie przychodzi Pani łatwo i czy ma Pani coś takiego jak moja córka, która pisze sobie do szuflady, że nachodzi ja wena twórcza i tak ja męczy , że siada do laptopa i pisze .

  OdpowiedzUsuń
 11. Zawsze ciekawiło mnie to jak wygląda proces wydania książki i ile trwa. Chciałabym też dowiedzieć się skąd czerpie Pani pomysły na tytuły swoich powieści.

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy ma Pani jakieś cenne wskazówki dla tych , którzy chcieliby w przyszłości napisać coś własnego?.

  OdpowiedzUsuń
 13. Dlaczego zdecydowała się Pani założyć bloga? Z pewnością ułatwia to kontakt z czytelnikami ale czy był jeszcze jakiś inny powód?.

  OdpowiedzUsuń
 14. Niestety nie znam twórczości p. Agnieszki, ale mam nadzieję, że niedługo to się zmieni. Moje pytanie brzmi: co jest najlepsze, a co najgorsze w byciu pisarką? Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 15. Co Ci się najbardziej podoba i najmniej w kontaktach z swoimi fanami?

  OdpowiedzUsuń
 16. Czy bohaterowie z Pani utworów są wzorowani na osobach z Pani środowiska? Jak się czuje Pani po napisaniu książki? Ile czasu zajmuje Pani napisanie książki? Trochę się rozpisałam;)

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku Witaj na blogu Książki Warte Przeczytania. Dziękuję, że tu zajrzałeś i przeczytałeś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę i czas zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Anne 18.