poniedziałek, 22 listopada 2021

Biblioteczki u innych

Drodzy Czytelnicy. Dziś będzie o biblioteczkach, ale nie własnych lecz cudzych. Jestem ciekawa czy macie  w rodzinie wśród znajomych osobę , której biblioteczkę po prostu lubicie ? Choćby dlatego, że jest ona pełna interesujących pozycji. Może podoba Wam się sposób układania książek, ich różnorodność itd. 

 

źródło

Ja powiem szczerze, że uwielbiam oglądać zdjęcia biblioteczki u innych blogerów, podglądać, czytać wpisy, w których o nich opowiadają.  Jest w tych postach coś co zawsze mnie interesowało, choć nie umiem do końca wytłumaczyć dlaczego. 

Opowiem Wam jeszcze o czymś. Otóż kiedy oglądam różne materiały na Youtube tworzone przez Magdę Mołek, Paulinę Mikułę, Arlenę Witt, Karola Paciorka czy Macieja Orłosia to zawsze próbuję odczytać tytuły książek znajdujących się w biblioteczce. Prawie nigdy mi się to nie udaje.  Czy Wy również próbujecie  odczytywać tytuły w biblioteczkach innych ? 
 
 

 źródło

Jakie macie podejście do biblioteczek innych ? Lubicie je oglądać . wolicie te większe czy mniejsze  ? Macie osobę, której biblioteczkę lubicie najbardziej ? 

Udanego dnia. Anne 18.


 12 komentarzy:

 1. Taka własna biblioteka w domu bardzo mi się marzy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Obawiam sie,ze to ja wlasnie jestem tym znajomym, ktorego biblioteczke sie lubi :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię oglądać biblioteczki innych, zawsze można wypatrzyć tam ciekawe tytuły.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie czuję wielkiej fascynacji innymi biblioteczkami, ale lubię je oglądać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pokaż mi swoją biblioteczkę, a powiem Ci kim jesteś. Zawsze gdy kogoś odwiedzam przyglądam się jakie książki stoję na półce i wcale się tego nie wstydzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lubię, kiedy zaskoczą mnie tematyką czytanych książek, najlepiej takich, do których sama nie zaglądam, a zatem mam inspiracje. :)

   Usuń
  2. Mam dokladnie tak samo, twmatyka j konkretne tytyly moga wiwlw powiedzieć o cYtelniku :)

   Usuń
 6. Uwielbiam oglądać czyjeś księgozbiory. Jeśli odwiedzam kogoś, kto ma dużo książek, zawsze patrzę, co ciekawego znajdę na półkach :)

  OdpowiedzUsuń
 7. ja też bardzo lubię takie wpisy, inspirują mnie i motywują do zmian :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Oczywiście, że tak! Uwielbiam oglądać biblioteczki innych i na tej podstawie tworzyć sobie wyobrażenie jej właściciela.

  OdpowiedzUsuń
 9. Kiedy odwiedzam ludzi, uwielbiam zaglądać do ich bibliotek, niektórzy mają nawet pokoje specjalnie wydzielone dla książek. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja będąc u znajomych albo u kogoś z rodziny zawsze chętnie buszuję w cudzych biblioteczkach i wynajduję w nich pozycje,które sama chciałabym przeczytać.

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku. Witaj na blogu Książki Warte Przeczytania. Dziękuję, że tu zajrzałeś i przeczytałeś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Anne 18.