środa, 23 lipca 2014

Wybór tematu do dyskusji i inne blogowe kwestie.

Dzisiaj Moi Drodzy mam dla Was trochę luźniejszy post. Pomyślałam, że dam Wam szansę abyście sami zdecydowali jaki ma być temat kolejnych dyskusji. Propozycje zostawiajcie w komentarzach pod tym postem do końca tygodnia .Potem na stronie pojawi się ankieta,3 pomysły, które zdobędą najwięcej głosów zostaną zrealizowane do końca wakacji. Tak więc  klawiatury w dłoń i do dzieła.
Drugie pytanie dotyczy ogólnie mojego bloga . Co Wam się na nim podoba najbardziej ? Jakich postów Wam brakuje? Taka mała sonda . Czekam na Wasze komentarze.

2 komentarze:

  1. Ja chętnie poczytam o tym, co sama będziesz chciala napisac :) ale niech ludzie daja propozycje ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ojej, troszkę trudne pytania zadałaś, gdyż nie wiem, co na nie odpisać. To jest twój blog i sama rób tak jak uważasz i czujesz. My się dostosujemy do twoich propozycji :)
    Ja jedynie z mojej strony chętnie poczytałabym post dotyczący najciekawszych, wartych polecenia ekranizacjach poszczególnych książek.

    OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku Witaj na blogu Książki Warte Przeczytania. Dziękuję, że tu zajrzałeś i przeczytałeś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę i czas zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Anne 18.