piątek, 18 lipca 2014

Nowa książka Katarzyny Michalak już w sierpniu.

Premiera 28 sierpnia 2014. 
 
CZY POTĘGA MIŁOŚCI WYSTARCZY,  ABY ODMIENIĆ CZYJEŚ ŻYCIE?
Okaleczony, porzucony przez matkę chłopczyk i ścigany przez policję haker. Los postawi na ich drodze uroczą, młodą i bardzo wrażliwą panią doktor.  Czy tak różni ludzie, mogą w ogóle mieć ze sobą coś wspólnego?
Rudowłosa Ania Kraska, bohaterka W Imię miłości, która przybyła do Jabłoniowego Wzgórza jako drobna, wystraszona 10-latka, w kolejnej części opowieści staje się piękną, pewną siebie młodą lekarką. Jednak nie tylko ona będzie tu główną bohaterką - na jej drodze stanie przerażony, bezbronny, porzucony w szpitalu czterolatek. Ania jest gotowa poświęcić bardzo wiele, żeby mu pomóc. I nie tylko ona… Być może okaże się, że jej upór połączony z urokiem osobistym potrafi zmiękczyć niejedno serce i sprawi, że odmieni się los wielu osób. To nie koniec niespodzianek - losy Ani z Jabłoniowego Wzgórza dziwnym trafem splotą się z losami bohaterów Wiśniowego Dworku. Wszystkie miłośniczki przystojnego Ariela i tajemniczego Daniela będą mogły spotkać ich ponownie…
Najnowsza powieść Katarzyny Michalak,  oferuje wszystko to, za co autorkę cenią czytelnicy:  siłę prawdziwej miłości i wartość marzeń, potężną dawkę emocji i skrywane tęsknoty. Nie zabraknie również bardzo dynamicznych zwrotów akcji, połączonych umiejętnie z wątkiem sensacyjnym. 
Macie tę książkę w swoich czytelniczych planach? Podoba Wam się okładka? Według mnie jest trochę za "słodka",ale cieszy oko to trzeba przyznać. 
Ps Miała być dzisiaj recenzja,ale zmieniłam plany. Dwa teksty gotowe czekają na publikację. Wolicie jako pierwszą recenzję książki czy magazynu do nauki języka angielskiego? Wybierajcie. 
Ps2 Kto jeszcze nie czytał najnowszych recenzji a ma ochotę to zapraszam do nadrobienia zaległości i wzięcia udziału w dyskusji . Link na pasku  bocznym.  

7 komentarzy:

 1. Z przyjemnością poznam tę powieść, bo sądząc po fabule czeka mnie wiele emocjonujących przygód.

  OdpowiedzUsuń
 2. poznałam już zarówno Anię jak i Daniela i książka oczywiście widnieje w moim pasku bocznym jako oczekiwana, nie mogę sie doczekać dalszego ciągu

  OdpowiedzUsuń
 3. Przeczytałem jedną powieść tej autorki wprawdzie fantastyczną, ale bardzo dobrą, więc z chęcią zapoznam się z tą pozycją. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapowiada się bardzo ciekawie. Może się skuszę, jak uporam się z zaległościami :)

  OdpowiedzUsuń
 5. z pewnością przeczytam! ":)

  OdpowiedzUsuń
 6. Już się nie mogę doczekać tej książki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Doczekać się już jej nie mogę. ;)

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku Witaj na blogu Książki Warte Przeczytania. Dziękuję, że tu zajrzałeś i przeczytałeś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę i czas zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Anne 18.