piątek, 1 maja 2020

Kulturalna majówka- co zamierzacie czytać, oglądać, czego będziecie słuchać ?

Drodzy  Czytelnicy.   W kalendarzu  już maj, więc zapytam dziś o to, czy macie jakieś konkretne plany czytelniczo filmowe na tę inną niż  zwykle majówkę?
Ja przyznam szczerze, że ani na pierwsze dni maja ani na cały obecny miesiąc nie mam konkretnych planów. Jest co prawda kilka książek, które chciałabym w końcu przeczytać oraz filmów, które już dawno miałam obejrzeć, ale nie wiem co i kiedy uda mi się zrealizować. 
 
W ostatnich dniach jeszcze bardziej zgłębiam zakamarki serwisu Youtube, ale o tym napiszę innym razem.  Dziś miało być krótko i będzie. Dlatego zostawiam Was z trzema krótkimi pytaniami. 
 
1. Jakie macie plany czytelnicze, filmowe i blogowe na najbliższy czas ? 
2. Czy w ogóle jesteście zwolennikami planowania w codziennym życiu, a może wiele rzeczy robicie zupełnie spontanicznie ? 
3. Czy ta przymusowa izolacja pozwoliła Wam nadrobić jakieś kulturalne zaległości, zrobić coś na co wcześniej zawsze brakowało czasu ? 

Udanego dnia. Anne 18.
 

6 komentarzy:

 1. Ja właśnie szukam fajnych obejrzenia tytułów filmów. Polecisz mi coś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zajrzyj do postów oznaczonych etykietą Kącik Filmowy By Anne 18 tam więcej o filmach. Szczerze polecam Ostatnią rodzinę, Pomiędzy słowami, Boże Ciało, Ida, ( Nieznajomi), Kamerdyner, 1800 gramów, Cudowny chłopak i wiele innych.

   Usuń
 2. Gdyby nie coronawirus, bylibyśmy teraz w górach. A tak niestety urlop spędzimy w domu. Tutaj gdzie mieszkam w Niemczech, nie odczuwamy jakoś tak tego. Życie toczy się normalnie, praca, dom, zakupy, spacery lub rower. Urlop, który mamy jednak zamiar wykorzystać w pierwszej kolejności na posprzątanie domu, a następne wypoczynek. Mam kilkanaście zaległych recenzji do napisania, listę książek, które chciałabym przeczytać, nadrobienie trochę zaległości blogowych. A po cichu liczę, że może jednak na dniach otworzą granice i będziemy mogli pojechać zobaczyć i uściskać się z naszymi rodzicami, rodzeństwem. Udanej majówki. Pozdrawiam Ania

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatnio udało mi się znaleźć czas na przeczytanie 3 książek, więc jestem z siebie dumna.

  OdpowiedzUsuń
 4. Trochę powtórek i trochę nowości czytelniczych mam zamiar przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Majowy weekend to debiut mojego bloga.
  Część życia mam zaplanowana, jednak wieksza część to spontaniczność :) A w ta przymusowa izolacje odpoczęłam wystarczajaco do końca roku, tak z przymrużeniem oka ;)

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku. Witaj na blogu Książki Warte Przeczytania. Dziękuję, że tu zajrzałeś i przeczytałeś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Anne 18.