niedziela, 22 marca 2020

Książka jest dobra na wszystko, ale czy na pewno ?

Drodzy Czytelnicy. Dzisiaj będzie krótko i na temat. W czasie epidemii koronawirusa zarówno osoby bardziej jak i mniej zabiegane powinny mieć więcej czasu na czytanie. Mole książkowe czasem mówią, że  książka jest dobra na wszystko, ale czy na pewno ? Czy czytanie i przenoszenie się na chwilę do innej rzeczywistości rzeczywiście pozwala na chwilę oderwać się od tego, co obecnie dzieje się w Polsce i na świecie ?
Ja przyznam szczerze, że od kilku dni nie przeczytałam ani jednej strony. Jutro zamierzam to zmienić. Jednak w ostatnim czasie mam dużo większą ochotę na pisanie i oglądanie filmów czy programów telewizyjnych niż na czytanie. Zamierzam to zmienić i rozpocząć lekturę kolejnej książki ze swojej biblioteczki, ale co z tych planów wyjdzie czas pokaże. 

Póki co przede wszystkim  oglądam ulubione seriale i programy telewizyjne (chociaż ramówki poszczególnych stacji są mocno zmienione), planuje kolejne blogowe posty itp

A Wy Drodzy Blogerzy jak spędzacie czas ? Czytacie, a może nadrabiacie zaległości filmowe i serialowe ? Publikujecie posty tak regularnie jak wcześniej, czy zdecydowaliście się  na chwilowe  "blogowe milczenie" ? 

Zapraszam do dyskusji. Możecie też dzielić się linkami do miejsc, w których można obcować z kulturą online. Ze swojej strony polecam serwis Ninateka oraz Teatr Telewizji VOD.

Udanego dnia. Anne 18.


  

6 komentarzy:

 1. Ja nadrabiam zaległości, wcześniej trochę bloga zaniedbywałam, bo nie wyrabiałam już czasowo, teraz mam trochę oddechu i przy okazji nadrabiam nowości serialowe na netflixie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja oczywiście czytam. Staram się nadrobić zaległości :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytam, szydełkuję z serialem w tle..
  Ale książki nic nie pobije <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja z czytania wielkiej ilości książek trzy lata temu przeszłam na czytanie kilku stron dziennie. :/ Trzecie i czwarte dziecko zabrało mój czas. I tak właśnie ten czas ostatnio spędzam. Z dziećmi ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeszcze do środy chodze do pracy, ale później mama ogromne plany czytelnicze.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czytam,nie nadrabiam zaległości,bo normalnie pracuję :)

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku. Witaj na blogu Książki Warte Przeczytania. Dziękuję, że tu zajrzałeś i przeczytałeś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Anne 18.