wtorek, 19 lipca 2022

Kupony rabatowe, karty podarunkowe, fotoksiążki, fotoalbumy i inne tego typu prezenty- częściej je dajecie czy dostajecie ?

Drodzy Czytelnicy. Dziś będzie o książkowych prezentach, ale takich, które wybiera sama obdarowywana osoba, a my jako goście  tylko dajemy jej do tego narzędzie. Wakacje to często czas dużych imprez urodzinowych, imieninowych czy wspólnych wyjazdów. Niekiedy nie do końca wiemy z jakiego podarku dana osoba ucieszy się najbardziej . Wtedy dobrym rozwiązaniem wybranie  dość uniwersalnego prezentu, który jubilat bądź jubilatka może wykorzystać kiedy chce i na co chce.  
 

 


Takim uniwersalnym prezentem może być : 
 • Karta podarunkowa do  wykorzystania w Empiku bądź innym książkowym sklepie internetowym.
 • Kupon rabatowy - jako dodatek do innego prezentu
 • Fotoksiążka wypełniona wspólnymi zdjęciami z czasów szkolnych,  ze spędzanych razem wakacji czy innych wspólnych chwil. Może być to bardzo dobry prezent np. na urodziny najlepszej przyjaciółki lub innej bliskiej osoby. 
 • Fotoalbum- jak wyżej tyle, że  czasem wymaga od nas trochę więcej pracy i zaangażowania niż fotoksiążka. 
 • Vouchery i zaproszenia na wydarzenia kulturalne w tym także te literackie .
Czy Wy często dajecie lub dostajecie tego typu prezenty ? Jeśli  tak to  komu i z jakiej okazji ? Kto i kiedy wybrał dla Was taki upominek ? Jak go wykorzystaliście ? Wolicie dawać czy dostawać taki prezent?
 
Ja jeszcze nigdy nie otrzymałam ani nie wybrałam dla nikogo takiego prezentu, więc nie mam do opowiedzenia żadnej historii , ale jestem ciekawa Waszych doświadczeń w tym temacie.
 
Udanego dnia. Anne 18. 

5 komentarzy:

 1. Lubię tworzyć różnego rodzaju okolicznościowe fotoksiążki na prezent dla moich najbliższych i przyjaciół.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dość często daję fotoksiążki, to świetna pamiątka na lata.

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie karty podarunkowe to super sprawa. Czasami daję taki prezent i świetnie się on sprawdza.

  OdpowiedzUsuń
 4. Raz dałam kartę podarunkową do empiku

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja zrobiłam mamie fotoksiążkę, Była zachwycona

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku. Witaj na blogu Książki Warte Przeczytania. Dziękuję, że tu zajrzałeś i przeczytałeś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Anne 18.