czwartek, 12 maja 2022

Literackie obozy , kolonie lub wakacyjne warsztaty pisarskie - spotkaliście się z czymś takim ?

Drodzy Czytelnicy. Dziś na blogu temat, który  nigdy mnie nie dotyczył czyli wakacyjne obozy i warsztaty.  Ich oferta jest przebogata, ale  zastanawiam się czy i jak często organizowane są  obozy literackie, poetyckie bądź wakacyjne warsztaty pisarskie.

 
Zadaję to pytanie z czystej ciekawości, bo nigdy o żadnym takim obozie nie czytałam ani nie słyszałam. Nie znam nikogo kto by na takie obozy jeździł bądź je prowadził.  
 
Czy Wy słyszeliście kiedyś o wakacyjnym obozie związanym z literaturą, poezją lub o letnich warsztatach pisarskich ? Czy znacie kogoś kto się na niego wybrał/wysłał na niego innych ?  Jak myślicie gdzie można by taki obóz zorganizować i jak mógłby wyglądać ?  Może ktoś z Was zna takie obozy z autopsji?
 
Dziś krótki post i jeden krótki temat do wymiany poglądów.  Nie wiem czy ten temat Was zaskoczył, ale mnie pomysł na owy szybki wpis wpadł do głowy dwa dni temu.  Postanowiłam o tym napisać, bo  takiego tematu jeszcze nie poruszałam. 
 
Udanego dnia. Anne 18. 

3 komentarze:

  1. Nigdy jeszcze o takim obozie nie słyszałam, ale chętnie dowiedziałbym się czegoś więcej, jeżeli taki będzie organizowany.

    OdpowiedzUsuń
  2. O warsztatach słyszałam, o obozie nie. Ale nigdy też się tym specjalnie nie interesowałam, więc może dlatego umknęło to mojej uwadze.

    OdpowiedzUsuń
  3. Myślę że pomysł bardzo fajny spotkać sympatyków tego co interesuje:)

    OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku. Witaj na blogu Książki Warte Przeczytania. Dziękuję, że tu zajrzałeś i przeczytałeś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Anne 18.