środa, 12 stycznia 2022

Książki napisane przez kogoś kogo znacie osobiście

Drodzy Czytelnicy. Dziś chciałabym zapytać Was o pewien szczególny rodzaj książek, a mianowicie o książki napisane przez osoby, które znacie osobiście. Zdarzyło Wam się takie czytać ? Jeśli tak to co to były za publikacje ?

źródło

Ja dwukrotnie miałam taką możliwość dwukrotnie były to książki moich wykładowców.  To, że znam autorów osobiście nie sprawiło , że inaczej patrzyłam na książkę lub oceniłam ją łagodniej. 

Nigdy nie zdarzyło mi się czytać książki żadnej  blogerki, której stronę regularnie odwiedzam. Być może nie wiem, że takową wydała. 

Czy Wy czytaliście kiedyś książkę osoby, którą znacie osobiście ?Jak fakt znajomości wpłynął na ocenę  powieści ?

Macie w rodzinie lub wśród znajomych kogoś kto pisze bądź już  samodzielnie wydał książkę, zbiór opowiadań  albo tomik poezji ? 

Jestem bardzo ciekawa Waszych komentarzy w tym temacie. 

Udanego dnia. Anne 18.
8 komentarzy:

 1. Tak. Czytałam książkę mojej znajomej, która prowadzi blog W ogrodzie wyobraźni :-) Ciekawe doświadczenie :-) Mam też nadzieję, że ktoś ze znajomych przeczyta moją książkę, kiedy ją napiszę ;-) Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja wydałam cztery bajki dla dzieci 👋 Czytałam też książkę koleżanki blogerki.

  OdpowiedzUsuń
 3. miałam możliwość czytania takich książek i od razu nie byłam do nich obiektywnie nastawiona ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam nikogo kto napisał książkę. Sama bym chciała, ale w tej chwili nie wychodzi mi to

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie się to niestety nie zdarzyło, ale może kiedyś...

  OdpowiedzUsuń
 6. nie czytałam nigdy książki napisanej przez mojego znajomego czy znajomą m osobę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak, mam kolegę z liceum, który pisze wiersze i wydaje obecnie już czwarty tomik. Będzie możliwość zdobycia go u mnie na blogu. Mam też koleżankę, która pisze po pseudonimem artystycznym i gdy dostałam pierwszą książkę, nie wiedziałam, kto ją napisał. Zostałam poproszona o recenzję. Ale przy drugiej również nie miałam problemu z wyrażeniem opinii. Fajne to doświadczenie.

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku. Witaj na blogu Książki Warte Przeczytania. Dziękuję, że tu zajrzałeś i przeczytałeś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Anne 18.