piątek, 7 stycznia 2022

Kącik blogowy # 47 Blogowe postanowienia noworoczne

Drodzy Czytelnicy. Dziś chciałabym Was zapytać o blogowe postanowienia noworoczne. Robicie takie , zakładacie o czym będziecie pisać w danym roku, jakie zmiany zamierzacie wprowadzić ? 

Ja przyznam szczerze, że takie blogowe postanowienia noworoczne kiedyś robiłam dużo częściej. Teraz ograniczam się do tego, aby kontynuować rozpoczęte cykle, pisać teksty na zapas, przygotowywać wpisy, które zainteresują moich czytelników. Tak wyglądają moje postanowienia. Zastanawiam się jeszcze czy nie zorganizować na blogu akcji Q& A czyli pytania i odpowiedzi.

 
W 2022 roku na blogu wciąż będą obecne: 
 • Kącik Blogowy
 • Kącik Filmowy
 • Cykl Dyskusja
 • Cykl Językowo 
 • Inspiracje z zakamarków Internetu.
 • Inne  teksty
Będzie też sporo o książkach, blogowaniu, może o organizacji i planowaniu ? Czas pokaże. 
Cały czas jestem otwarta na wpisy gościnne, wywiady i udział w projektach innych blogerów. Jeśli ktoś z Was je organizuje i chciałby zaprosić mnie do dyskusji zachęcam do kontaktu. 
 
Jak Wy zapatrujecie się na blogowy rok 2022 ? Planujecie, piszecie posty na zapas  ? Może chcielibyście wziąć udział w jakimś blogowym spotkaniu bądź projekcie ? 
  
Zapraszam do dyskusji.  
 
Udanego dnia. Anne 18.
   
 
 
 
 

 

10 komentarzy:

 1. Moje jedyne postanowienie to blogować z przyjemnością bez ulegania presji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam tak samo. Nie robię tego zarobkowo i nie ma sensu się denerwować.

   Usuń
  2. Mam podobnie. Piszę z pasji nie dla pieniędzy. Bez presji, nie współpracuję już z żadnym wydawnictwem na stałe, więc presji recenzenckiej też nie mam.

   Usuń
 2. Ja nie robię sobie żadnych noworocznych postanowień. Żyję chwilą, bo przy dwójce dzieci żadne plany nie mają racji bytu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli chodzi o blog podróżniczy piszę wpisy sporo na zapas, a na Recenzje Kiti na kilka dni do przodu, jak akurat przeczytam i opiszę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Rozwijać dotychczasowe cykle i może dorzucić nowy. Regularność i bez presji. I chyba tyle.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak pomyślałam, że skoro piszesz o zaproszeniu do współpracy to może chciałabyś zrecenzować mój Dziennik Rozwoju Osobistego "Poczuj luksus bycia sobą"? Patrycja

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaciekawiłaś mnie. Napisz więcej szczegółów w mejlu. Adres jest w zakładce Współpraca/ Kontakt.

   Usuń
 6. Zdecydowanie nie :) Nie lubię sztywnych ram :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Trudno pisać o podróżach na zapas :) zarówno poznawanie nowych miejsc, fotografowanie, jak i późniejsze opisywanie wrażeń to dla mnie relaks i nie wyobrażam sobie gdybym miała to robić na podstawie sztywnego planu

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku. Witaj na blogu Książki Warte Przeczytania. Dziękuję, że tu zajrzałeś i przeczytałeś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Anne 18.