środa, 29 lipca 2020

Garść zupełnie nowych inspiracji z zakamarków Internetu

Drodzy Czytelnicy. Dziś kolejna porcja inspiracji z zakamarków Internetu.  Tym razem będzie zdecydowanie krócej niż zwykle, bo pokaże Wam tylko dwa kanały w serwisie Youtube, które powstały stosunkowo niedawno.   

Na większości kanałów, o których pisałam wcześniej i które oglądam regularnie aktualnie trwa przerwa wakacyjna. Szukałam, więc kolejnych wartościowych miejsc. Znalazłam i dziś właśnie o nich słów kilka.  Zapraszam do lektury.

Kanały w serwisie Youtube, które powstały niedawno i są warte uwagi. 
 • W MOIM STYLU Magda Mołek - kanał dziennikarki i prezenterki Magdy Mołek. Założyła go trzy miesiące temu z okazji swoich czterdziestych czwartych urodzin. Znajdziecie na nim  wywiady z aktorami, muzykamitwórcami internetowymi, a nawet rekomendacje książkowe.
 • Agata Młynarska - miejsce, gdzie co tydzień pojawiają się kolejne odcinki programu Agata się kręci(najpierw realizowanego jako Live na Instagramie). Szczere rozmowy z ludźmi kultury, mediów, dziennikarzami, z ludźmi, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia lub, którzy  chcą i potrzebują, żeby dać im głos.  Póki co na kanale znajduje się  czterdzieści osiem rozmów. Każda z nich poprzedzona jest kilkuminutowym wprowadzeniem mającym na celu krótkie przedstawienie gościa i zasygnalizowanie tematyki rozmowy.
Słyszeliście o tych kanałach wcześniej ? Jeśli nie to zajrzyjcie tam i napiszcie co o nich myślicie. Możecie też polecać mi swoje ulubione kanały. Być może jeszcze o nich nie słyszałam.

Udanego dnia. Anne 18. 

7 komentarzy:

 1. Muszę wejść na kanał Magdy Mołek. Jestem go ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie posłucham wywiadów. Lubię odkrywać nowe kanały na YT.

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam Magdę Mołek, bardzo eleganckie dziennikarstwo i ten głos.

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie odwiedzę kanał Magdy Mołek. Super

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe, spróbuję obejrzeć Młynarską

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie słyszałam o tych kanałach wcześniej, ale ja dość skromnie buszuję w sferze internetowej, dlatego cenię takie podpowiedzi, gdzie warto zaglądać. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Obie panie znam, ale nie sledzę ich poczynań w sieci.

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku. Witaj na blogu Książki Warte Przeczytania. Dziękuję, że tu zajrzałeś i przeczytałeś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Anne 18.