środa, 22 czerwca 2016

Powrót do blogowania i kilka ogłoszeń.

Witajcie w środę. Po napisaniu ostatniego egzaminu w sesji letniej jeszcze  przed rozpoczęciem praktyk mam chwilę na odpoczynek i dobrą lekturę. Wracam, więc do czytania i do Was z kilkoma zmianami, obietnicami i pytaniami dotyczącymi tego  o czym chcielibyście przeczytać w pierwszej kolejności.


źródło

I. Zmiany na blogu :
 • Zgodnie z tym o co prosiliście w ankietach zniknęła zakładka Książki Katarzyny Michalak oraz gadżet Obserwuj bloga przez pocztę e- mail.
 • Małe zmiany zaszły również w zakładce Współpraca / Kontakt - usunęłam z niej niepotrzebne fragmenty.
 •  Chcę także zaktualizować zakładkę związaną z konkursami i wyprzedażami książkowymi.  Wakacje to często czas czyszczenia półek po to, aby znaleźć miejsce na nowe tytuły. Jeśli Twoje książki szukają nowego domu daj mi znać w komentarzu.  Wrzucę link do organizowanej przez Ciebie wymiany/ konkursu/ wyprzedaży w stosowne miejsce. Wszystkich zainteresowanych zakupem nowych powieści zapraszam do zaglądania w zakładkę Akcje i konkursy.  Już trwają wyprzedaże na blogach : Magiczny Świat Książki , Papierowy Azyl czy Pasje i fascynacje mola książkowego... nie tylko literackie.
 • Obiecuję i sobie i Wam, że do końca wakacji zrobię porządki w etykietach.

II. Ogłoszenia: 
 • Niebawem zacznę rozsyłać zaproszenia do kolejnej odsłony projektu Pogaduszki u Anne 18, która zostanie opublikowana w drugiej połowie sierpnia. Jak zwykle czekam na jedną odważną osobę, która zgłosi się do niego w ciemno nie znając tematu dyskusji.  Śmiałka proszę o pozostawienie komentarza ze zgłoszeniem pod tym postem lub odezwanie się na e- maila . Jeśli wybierasz tę drugą opcję w temacie  wiadomości wpisz Zgłoszenie do czwartej odsłony Pogaduszek u Anne 18
 • Już za chwilę pojawią się tutaj dwa zupełnie nowe, ale bardzo  ważne dla mnie  projekty. Jeden tworzony przeze mnie i studentów różnych kierunków drugi , to taki w, którym rządzić będą nauczyciele przedmiotów humanistycznych. Dlaczego takie zmiany ? Odpowiedź jest prosta - samo recenzowanie książek (co zresztą widać) już dawno przestało mi wystarczać. Chcę realizować swoje pomysły pisać, o tym co mi w duszy gra, inspirować  i przez swoje teksty czy zapraszanie do wpisów gościnnych takich, a nie innych osób choć w niewielkim stopniu komuś pomóc. Chcę dać upust swojej kreatywności i rozwijać się jako blogerka. A w ostatnim czasie dotarło do mnie, że tego nie robię. Oczywiście nigdy nie przestanę czytać i recenzować książek, bo od tego zaczęło moje blogowanie i nadal uwielbiam to robić. Jednak nie samą literaturą człowiek żyje. Będą też notki związane z filmem, telewizją, językami obcymi, mediami pedagogiką i szeroko pojętą edukacją. Nie zamierzam przestać wstawiać stosików, rankingów ani wpisów gościnnych. Nadal będę też pracować nad wyglądem bloga i dążyć do jego profesjonalizacji.
Coś od Was : 
Jeśli macie jakiekolwiek sugestie czy uwagi dotyczące  mojego blogowania ( oprócz błędów ze spacjami nad, którymi wciąż pracuję) czy tematów wpisów piszcie o tym czy to w Kąciku dla Czytelników, w komentarzu czy w e- mailach. Wiem, że nie jestem tu tak często jak powinnam, że nie komentuje Waszych wpisów ( choć prawie codziennie je czytam), ale o powodach mojej nieobecności pisałam tutaj
Dlatego też  tym bardziej dziękuję za każde wyświetlenie i dobre słowo. Jesteście niesamowici. Obiecuję, że zrewanżuję się tym samym.  Na koniec zapytam , o to, co chcecie zobaczyć w następnym wpisie, stosik czy recenzję, a może post niespodziankę ? Zanim napiszę ostatnie słowa jeszcze akcent muzyczny


To tak na dodanie sobie jeszcze więcej letniej, pozytywnej energii. do kolejnych działań. Miłego dnia. Anne 18.
 

4 komentarze:

 1. Ja czekam na post niespodziankę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale zmiany. Fajnie, że cały czas się rozwijasz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Najważniejsze to się rozwijać, nieważne, czy wolno, czy szybko, ważne, żeby nie iść do tyłu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpocznij i nabierz sił przed praktykami :) I sukcesów życzę, każdy czas po sesji to dla mnie jakby nowy etap w blogowaniu, ciekawe jak u Ciebie to wygląda :)

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku. Witaj na blogu Książki Warte Przeczytania. Dziękuję, że tu zajrzałeś i przeczytałeś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Anne 18.