poniedziałek, 23 stycznia 2023

Serie wydawnicze, które czytałam, czytam bądź chciałabym przeczytać

Drodzy Czytelnicy. Dziś będzie paru krótko. Właściwie wymienię tylko kilka serii z  gatunku literatury faktu , które czytam , choć wiem, że wszystkich nie przeczytam, czytałam, bo kolejne książki nie są już wydawane w Polsce lub chciałabym przeczytać. 
 
 
 
Są to :
Seria Prawdziwe Historie - Wydawnictwo Znak Klik
Seria Pisane przez życie Wydawnictwo Hachette- kolejne książki z serii chyba nie są już wydawane  w Polsce Klik
Seria Reporterska - Wydawnictwo Dowody na istnienie Klik
Seria Reportaż - Wydawnictwo Czarne Klik 
 
Ile z tych serii znacie ? Które z książek wchodzących w ich skład czytaliście ? Co szczególnie polecacie ?  Może zachwyciła lub wciąż zachwyca Was zupełnie inna seria ? Chcecie polecić mi serie wydawnicze z gatunku literatury obyczajowej/ pięknej/ faktu - śmiało czekam na rekomendacje. Początek roku jest dla mnie czasem czytelniczych poszukiwań i odkrywania nowych książek. autorów oraz serii.  Zapraszam do dyskusji
 
Udanego dnia. Anne 18. 
 
 
 
 
 

5 komentarzy:

 1. Dwie ostatnie zdecydowanie i ja chciałabym poznać. ;) Niezmiennie polecam serię Amerykańską wydawnictwa Czarnego (książki niemuzyczne, ale to dlatego, że muzycznych po prostu nie czytałam)!

  OdpowiedzUsuń
 2. Mało co czytałam, ale ja ogólnie rzadko sięgam po takie książki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię wszelkiego rodzaju reportaże i ogólnie literaturę opartą na faktach - a zatem na pewno proponowane przez Ciebie serie przypadłyby mi do gustu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Reportaże z wydawnictwa czarne są naprawdę świetne, chetnie po nie siegam

  OdpowiedzUsuń
 5. Na dobry reportaż na pewno warto jest się skusić.

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku. Witaj na blogu Książki Warte Przeczytania. Dziękuję, że tu zajrzałeś i przeczytałeś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Anne 18.