niedziela, 1 stycznia 2023

Plany kulturalne na 2023 rok- już trochę bardziej szczegółowo

Drodzy Czytelnicy. W pierwszym dniu nowego 2023 roku postanowiłam  opublikować post z planami na 2023 rok związanymi z  różnymi dziedzinami kultury i blogowaniem.  Zapraszam do dalszej lektury.

 


 
 
Film : 
Obejrzeć przynajmniej 50 filmów w tym przynajmniej 25 polskich. Zobaczyć jak najwięcej filmów, z przygotowanych wcześniej list i uważnie śledzić ofertę filmowych kanałów telewizyjnych.  Przynajmniej pięciokrotnie wybrać się do kina.
 
Literatura :  
Przeczytać więcej książek niż w 2022, wrócić do twórczości Richarda Paula Evansa ( Świąteczny nieznajomy, Ulica Noel, Listy Noel, Doskonały dzień)  i Nicolasa Sparksa ( Jedno życzenie, Kraina Marzeń. Dać ponownie szansę książkom Katarzyny Michalak i Jodi Picoult- w ostatnich latach trochę o nich zapomniałam.  Nadal czytać dużo literatury faktu.
 
Muzyka: 
Kupić jedną, góra dwie płyty ulubionych wykonawców.

Netflix: 
Obejrzeć wszystko to co chciałam a czego nie zdążyłam obejrzeć w 2022 roku + nowe sezony ulubionych seriali tj. szósty The Crown i trzeci Bridgetonów, poszukać ciekawych filmów dokumentalnych i choć kilku klasyków. Liczę, że  2023 będzie obfitował w ciekawe premiery filmowe i serialowe. Chciałabym , aby na Netflix trafiło  kilka polskich premier kinowych z lat 2020- 2022. 

Teatr:
Jeśli będzie taka możliwość wybrać się do teatru na choćby jeden spektakl. Obejrzeć wszystkie premiery Teatru Telewizji. 

Blog:
Jeśli się uda napisać więcej postów niż w 2022. Uporządkować blogi, które obserwuję. Jeśli znacie nowe , warte polecenia blogi zostawcie ich tytuły w komentarzach. 

Na dziś to już wszystko. Jak prezentują się Wasze plany czytelniczo- filmowe ? Może snujecie też te teatralne ? Korzystacie z  dobrodziejstw Netflixa ? 

Udanego dnia. Anne 18.

 
 
 
  

14 komentarzy:

 1. Życzę zatem realizacji wszystkich planów. Ja nie planuję bo już nauczyłam się, że przy dwójce dzieci nie ma to sensu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Korzystam z Netflixa i kilku innych platform, na spółkę z resztą rodziny. W planach mam więcej książek oraz filmów polskich twórców. Teatralne zaległości też powinnam nadrobić. Wszystkiego dobrego w nowym roku! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę realizacji wszystkich planów! Ja takowych nie robię i zdaję się na spontaniczność :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam w planach kilka premier teatralnych i kinowych, przynajmniej 3 wystawy, ale liczę że będzie ich więcej - reszta to już spontan. Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 5. Przez kilka miesięcy płaciłam za Netflix. Później zrezygnowałam, bo stwierdziłam, że nie byłam w stanie w pełni z niego korzystać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Życzę realizacji wszystkich zamierzonych planów/wyzwań.

  OdpowiedzUsuń
 7. Na pewno to będą udane plany, jeśli je zrealizujesz.

  OdpowiedzUsuń
 8. Na pewno będę chciała coś obejrzeć w tym roku.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja też planuję przeczytać więcej książek niż w 2022 ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Brzmi jak śmiałe plany, więc trzymam kciuki by nowy rok był pomyślny! Ja też chciałabym wybrać się w tym roku do teatru, na chociaż jedną sztukę!

  OdpowiedzUsuń
 11. Widzę że tak jak ja lubisz teatr, życzę Ci byś mogla odwiedzić to miejsce i zobaczyć naprawdę super sztukę.

  OdpowiedzUsuń
 12. Życzę, by udało Ci się zrealizować Twoje kulturalne plany.

  OdpowiedzUsuń
 13. Przyznam, że ja ostatnio w ogóle odpuściłam sobie Netflixa i póki co jakoś bardzo za nim nie tęsknię.

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku. Witaj na blogu Książki Warte Przeczytania. Dziękuję, że tu zajrzałeś i przeczytałeś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Anne 18.