piątek, 8 października 2021

Czytanie i blogowanie podczas studiów - mieliście na nie zawsze czas ?

Drodzy Czytelnicy. Dziś chciałabym wrócić do wątku studenckiego i zapytać czy w czasie  Waszych studiów były momenty, że mieliście mniej czasu na czytanie i blogowanie ?


źródło
 
U mnie w czasie studiów tj. w latach 2012-2017 było sporo momentów kiedy moja blogowa aktywność spadała. W czasie sesji egzaminacyjnych i pisania prac czy to licencjackiej czy magisterskiej publikowałam  znacznie mniej postów. Zazwyczaj były to treści, które przygotowywałam wcześniej. 
 
Myślę, że byłam w miarę dobrze zorganizowana, więc starałam się, aby wpisy były publikowane w regularnie i dbałam o to, aby nawet w momencie kiedy na chwilę " znikałam z blogosfery" na blogu pustki nie było.   Po latach myślę, że całkiem dobrze mi się to udawało.
 
Jak było/ jest u Was ? Udawało lub udaje się Wam  spokojnie godzić obowiązki studenckie z blogowaniem ? Mieliście na to jakiś specjalny sposób ?  Może  od zawsze jesteście mistrzami planowania ? Zapraszam do dyskusji. 
 
Udanego dnia. Anne 18.
 

12 komentarzy:

 1. W czasie studiów miałyśmy bardzo dużo czasu na czytanie i blogowanie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Paulina Kwiatkowska8 października 2021 09:27

  Bardzo dobrze, że starałaś się mimo natłoku obowiązków nie mieć dłuższych przerw.

  OdpowiedzUsuń
 3. W czasie moich studiów jak najbardziej miałam czas na czytanie, nie tylko naukowych pozycji, ale także beletrystyki. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też, tym bardziej, że utworzyli kierunek bez znajomości języka, a ja już go dobrze znałam.

   Usuń
 4. Ja w czasie swoich studiów nie miałam jeszcze bloga :) Ale pewnie miałabym dla niego znacznie więcej czasu niż teraz :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie coś w tym może być, różnie to bywa z wolnym czasem.

   Usuń
 5. Nie studiowałam, ale ciężko mi było podzielić pracę, pisanie i dom

  OdpowiedzUsuń
 6. Blog założyłyśmy przed obroną pracy licencjackiej. Miałyśmy sporo wolnego czasu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zazwyczaj w czasie egzaminów. Wtedy albo publikowałam zapasowe teksty albo starałam się raz na jakiś czas coś wstawić.

  OdpowiedzUsuń
 8. A co do blogowania, to studiowałam w czasach, kiedy internet dopiero zaczynał swą aktywność, zatem cudownie poznałam świat bez social mediów. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja w trakcie studiów byłam w ciąży więc czytałam głównie poradniki :P

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja nawet teraz nie zawsze mam na to czas,a w trakcie studiów to już zupełnie mogłam zapomnieć o czytaniu dla przyjemności ;)

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku. Witaj na blogu Książki Warte Przeczytania. Dziękuję, że tu zajrzałeś i przeczytałeś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Anne 18.