piątek, 12 czerwca 2020

Kącik blogowy #22 Blogosfera a w niej coraz więcej tematów

Drodzy Czytelnicy. Dziś przychodzę do Was z pewną blogową obserwacją. Otóż zauważyłam, że od jakiegoś czasu blogosfera mocno się rozrasta tematycznie. Kiedy blisko dziewięć lat temu zaczynałam prowadzenie tego bloga to w blogosferze widziałam przede wszystkim blogi książkowe, modowe, czasem filmowe. 

Teraz mam wrażenie, że tematyka blogów mocno się poszerzyła. Ja sama na tym blogu od kilku lat piszę już nie tylko o książkach, ale też o filmie, blogowaniu, polecam interesujące kanały w serwisie Youtube itd.  Jednak nadal czytam przede wszystkim blogi książkowe lub te o szeroko rozumianej tematyce kulturalnej. Raczej omijam blogi kulinarne, modowe, podróżnicze i  lifestylowe.


Obecnie bloguje się właściwie o wszystkim. Nie będę pisać nic na temat warsztatu poszczególnych blogerów, bo każdy ma swój styl, swój sposób pisania itd. Nie mnie go oceniać.  

Czy Wy też zauważyliście tę różnorodność tematyczną  w blogosferze? Może znacie jakieś interesujące nowe zakątki sieci ? Blogi  o jakiej tematyce czytacie najczęściej, a jakie omijacie szerokim łukiem i z jakiego powodu ?

Udanego dnia. Anne 18.


3 komentarze:

  1. Oprócz blogów książkowych odwiedzam blog Kasi Tusk ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Teraz jest mnóstwo blogów z każdej dziedziny naszego życia. Każy znajdzie coś dla siebie.

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie zauważyłam jakieś różnorodności tematycznej, ale ja akurat odwiedzam tylko kilku blogerów, których śledzę od lat.

    OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku. Witaj na blogu Książki Warte Przeczytania. Dziękuję, że tu zajrzałeś i przeczytałeś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Anne 18.