wtorek, 28 stycznia 2020

Kącik blogowy # 17 Nowe projekty w blogosferze w 2020 roku

Drodzy Czytelnicy. Jako, że ostatnio nie do końca  śledzę blogosferę książkową i nie tylko mam do Was pewne pytanie.  
Słyszeliście może o jakiś nowych projektach bądź akcjach organizowanych przez blogerów ? Nie mam tu na myśli spotkań blogerów, targów książki ani wymian książkowych.  Chodzi mi raczej o projekty non profit, ale te związane z wpisami gościnnymi, dyskusjami, wymianą poglądów wywiadami typu bloger przepytuje bloggera itp.  Związanych z napisaniem czegoś.

Jeśli tak dajcie znać w komentarzu. Jeśli ktoś chciałby zaprosić mnie do napisania wpisu gościnnego/ udziału w dyskusji organizowanej na swoim blogu/ zaproponować wywiad lub wspólny projekt blogowy zapraszam do kontaktu mejlowego.   Więcej informacji w zakładce Współpraca/ Kontakt. 


Jeśli nic nie przychodzi Wam do głowy to napiszcie o tym czy sami często i chętnie bierzecie udział w rozmaitych  projektach blogowych. Możecie również wspomnieć o swoich ulubionych akcjach, w których braliście udział itp.   Na pewno jak zawsze dowiem się czegoś ciekawego. 

Udanego dnia. Anne 18.

6 komentarzy:

 1. Niestety, nie słyszałam o żadnej akcji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostatnio coś nie słychać o takich akcjach niestety.

  OdpowiedzUsuń
 3. Radziłabym rozejrzeć się po grupach dla blogerów, tam często pojawiają się ogłoszenia dotyczące tego typu akcji.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak na razie nic nie słyszałam, ale chętnie bym się przyłączyła do tego typu akcji.

  OdpowiedzUsuń
 5. rok dopiero się zaczyna, jeszcze wszystko się rozkręci, na razie cisza ;-)

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku. Witaj na blogu Książki Warte Przeczytania. Dziękuję, że tu zajrzałeś i przeczytałeś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Anne 18.