niedziela, 23 grudnia 2018

Życzenia świąteczne 2018

Drodzy Czytelnicy bloga Książki Warte Przeczytania. Już za kilkanaście godzin rozpoczną się najważniejsze Święta w roku- Święta Bożego Narodzenia.  Zanim jutro zaczniecie wypatrywać Pierwszej Gwiazdki i zasiądziecie do wigilijnej kolacji chciałabym Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia. Nie będą to życzenia w formie filmiku, wierszyka czy grafiki. Będzie to kilka słów ode mnie. Słów pisanych prosto z serca. 
 źródło
Życzę Wam przede wszystkim wytchnienia i spokoju. Niech te nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą czasem pełnym odpoczynku, rodzinnego ciepła, autentycznej radości. Niech będą spędzone w gronie najbliższych.. Przez te dni Zatrzymajcie się  na chwilę i pomyślcie jaki był dla Was ten mijający powoli 2018 rok. 
Niech 2019 rok przyniesie nowe szanse rozwoju Waszych pasji i zainteresowań. Niech będzie pełen spełnionych marzeń, nowych wyzwań i cennych życiowych doświadczeń.  Bądźcie sobą, wierzcie w siebie i w to, że możecie osiągnąć wiele.  Życzę, też aby każda osoba , która czyta te dzisiejsze życzenia  za rok o tej porze mogła powiedzieć sobie : Rok 2019 był dla mnie szcześliwy, to był, rok, który należał do mnie. 

 
Wszystkiego co dla Was najlepsze. Dziękuję, że  pomimo mojej mniejszej  aktywności  na tym blogu w 2018 roku wciąż tutaj jesteście i zaglądacie. także na muzycznego bloga Ania.2 komentarze:

Drogi Czytelniku. Witaj na blogu Książki Warte Przeczytania. Dziękuję, że tu zajrzałeś i przeczytałeś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Anne 18.