czwartek, 12 lipca 2018

Małe zmiany w zakładkach na blogu + o tym co aktualnie czytam.

Ostatnio jest tu trochę cicho ponieważ  piszę przede wszystkim na drugim muzycznym blogu. Stworzyłam też kilka tekstów dla portalu Be Good Art. Jednak żaden z nich nie został jeszcze opublikowany.     Jeśli chodzi o ten blog  tak jak mówiłam już wielokrotnie  nie zamierzam zmieniać jego wyglądu. Co prawda usunęłam kilka zbędnych elementów, ale to wszystko. Myślę za to o logo  dla obu moich blogów  Czy  rzeczywiście ktoś je dla mnie stworzy ? Czas pokaże. 

W ostatnich dniach odświeżyłam wszystkie blogowe zakładki. Jeśli macie ochotę tam zajrzeć zapraszam.  Jestem otwarta na nowe współprace recenzenckie. Jednak na nieco innych zasadach niż kiedyś.  Wolałabym  nawiązać współpracę jednorazową lub tymczasową,  O tym jakie  gatunki książek interesują mnie najbardziej ,  a jakie mniej lub wcale można przeczytać w zakładce Współpraca/ Kontakt.  Ta zakładka zmieniła się chyba najbardziej. Autorów, wydawnictwa  i inne osoby zainteresowane współpracą recenzencką zachęcam do kontaktu.   Jestem otwarta także na wpisy gościnne  i na udział w projektach innych blogerów. Odpowiem na każdą wiadomość, nawet jeśli nie zdecyduję się na  podjęcie  współpracy wyjaśnię dlaczego.

Co aktualnie czytam ?  Powieść, która na przeczytanie czekała bardzo długo.  Mowa o książce Dziennik Helgi  Świadectwo dziewczynki o życiu w obozach koncentracyjnych. 

 
Zanim napiszę jej recenzję opublikuję tutaj jeszcze dwa lub trzy teksty, które już  dawno  chciałam napisać. Czego będą dotyczyć ? Niech to będzie dla Was niespodzianka.  

Często robicie blogowe porządki ? Wasze teksty pojawiają się tylko na blogu czy także w innych miejscach w sieci ?   Udanego dnia Anne 18.

3 komentarze:

  1. Tez muszq trochę porzdkkow zrobic... ;) pozdrawiam i zapraszam ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja ostatnio kompletnie nie mam czasu na blogowe porządki, ale może po wakacjach w końcu się wezmę za małe ''sprzątanie'' ;)

    OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku. Witaj na blogu Książki Warte Przeczytania. Dziękuję, że tu zajrzałeś i przeczytałeś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Anne 18.