czwartek, 15 stycznia 2015

Wytłumaczenie i informacja + piosenka

Cześć!. Moja blogowa cisza spowodowana jest brakiem czasu na czytanie i pisanie recenzji. Jestem strasznie zabiegana i mam mnóstwo rzeczy do zrobienia. Sesja się zbliża tak więc nauki i stresu masa. Mam nadzieję, że to zrozumiecie. Przepraszam wszystkich wydawców za zaległości w recenzjach. W najbliższym czasie pojawi się na tym blogu tekst o książce Zwierzenia kontestatora . Kiedy  reszta ? Nie wiem naprawdę nie chcę nic obiecywać , ale jak tylko znajdę chwilę czasu  i oddechu to nadrobię wszystkie zaległości. Mam nadzieję, że nastąpi to szybko. Proszę o wyrozumiałość. Zapraszam do udziału w dyskusjach i komentowania wcześniejszych postów. Na koniec piosenka dla wszystkich, którzy tak jak ja mają teraz mnóstwo obowiązków smutny nastrój spowodowany nawałem pracy itp. 
Miłego słuchania.

6 komentarzy:

 1. U mnie teraz też nawał pracy, bo wiadomo- matura. Powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie też jest co robić, ale staram się jednak od czasu do czasu coś napisać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzymam kciuki za sesję Anne18
  Studenci mają ciężko, maturzyści, a ja wreszcie mam luzu trochę i nadrabiam czytanie, wręcz pochłaniam wreszcie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nastrój smutny nie jest, ale za to sporo pracy caly czas :P
  Pozdrawiam i zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Właśnie stałam się obserwującą Twojego bloga :D Podoba mi się on baaardzo :D Zauważyłam, że też lubisz P. Katarzynę Michalak! :)
  U mnie też początek sesji - na uczelni której nie lubię - na Politechnice. Uczę się, uczę, ale uciekam też w marzenia i pasje - książki.
  http://odkrywajzalicja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku. Witaj na blogu Książki Warte Przeczytania. Dziękuję, że tu zajrzałeś i przeczytałeś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Anne 18.