poniedziałek, 19 lutego 2024

Książkowe , filmowe i blogowe podsumowania roku- bywają dla Was inspiracją ?

 Drodzy Czytelnicy. Od kilku tygodni na blogach i w serwisie Youtube pojawiają się rożnego rodzaju wpisy bądź filmy będące podsumowaniem minionego roku. Są rankingi najlepszych/ najgorszych książek, filmów a nawet seriali. Są również takie w których blogerzy/ youtuberzy prezentują plany na rok 2024.

Jestem ciekawa czy tego rodzaju wpisy lub nagrania bywają dla Was inspiracją i czy czytacie lub oglądacie potem to co było w nich polecane ? Może porównujecie je ze swoimi i sprawdzacie  ile z wymienionych przez kogoś tytułów znacie ? 

Ja szczerze mówiąc jeśli chodzi o książki czytam głównie to co wcześniej zaplanuję. Czasem jednak znajduję ciekawe pozycje na kanałach takich jak :Kursywa czy Sezon Literacki 
 
 W kwestii filmów również przygotowuję listę, ale zdarza mi się też korzystać z podpowiedzi innych. 
 
Czytacie podsumowania roku przygotowywane przez innych blogerów ? Inspirujecie się nimi ? Zdarza się, że czytacie te same książki i oglądacie te same  filmy co inni blogerzy ? Korzystacie z ich rekomendacji ? 

Udanego dnia Anne 18.

 

 

 

 

 

  

5 komentarzy:

 1. Czasami lubię obejrzeć czy przeczytać takie treści, właśnie porównać z własnymi odczuciami albo poznać jakiś nowy ciekawy tytuł 🙂

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie zapoznaję się z propozycjami blogerów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Raczę nie 😊 sama wybieram książki, filmy czy muzykę, ale lubię zajrzeć na Lubimy Czytać czy Filmweb ☺️

  OdpowiedzUsuń
 4. Czasami szukam tego typu inspiracji na blogach, choć bardziej kieruję się własną intuicją co do danej książki czy filmu.

  OdpowiedzUsuń
 5. raczej nie sugeruję się opiniami innych , czytam to co akurat mnie interesuje ...

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku. Witaj na blogu Książki Warte Przeczytania. Dziękuję, że tu zajrzałeś i przeczytałeś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Anne 18.