wtorek, 22 grudnia 2020

Życzenia świąteczne 2020

Drodzy Czytelnicy. Za dwa dni Wigilia- jeden z najbardziej wyjątkowych dni w kalendarzu. W tym roku dla  niektórych będzie to Wigilia inna niż zawsze, spędzona w bardzo kameralnym gronie. Jednak tradycji musi stać się zadość. Dlatego na chwilę odrywam Was od świątecznej krzątaniny i wypieków by złożyć Wam świąteczne życzenia.

 

źródło

Moi Drodzy. Życzę,aby te zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia, choć teoretycznie nieco inne  paradoksalnie były takie same jak zawsze. Tak samo pełne rodzinnego ciepła, radości i chwil, które będą w pamięci na lata. Niech te dni wypełnią się uśmiechem, szczerymi rozmowami z najbliższymi na które w ciągu roku brakuje czasu. Pamiętajcie o tych, o których powinniście pamiętać, poślijcie dobre słowo lub pozytywną myśl tym, których z różnych powodów nie może być przy wigilijnym stole. 


Życzę Wam także abyście przez najbliższe dni posłuchali siebie, znaleźli to czego w sobie szukacie. Być może jest to siła do działania, odwaga do realizacji marzeń, lub motywacja, aby wreszcie osiągnąć jakiś wyznaczony dawno temu cel.  Zastanówcie się na ile inwestujecie w siebie , w swój rozwój osobisty i co możecie zmienić, aby czuć się jeszcze bardziej szczęśliwym. 

 


Na koniec celowo powtórzę to co napisałam w zeszłym roku : Życzę wszystkiego tego co w tych świętach jest najpiękniejsze i najcenniejsze.

Anne 18.

6 komentarzy:

 1. Piękne życzenia. Zaczytanych świąt i bogatego Mikołaja.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego dobrego na Święta i nie tylko. Niech będzie już tylko lepiej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdrowych i wesołych oraz spokojnych świat Bożego Narodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdrowych i wesołych świąt. 🎄🎄🎄

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za życzenia. Tobie również życzę zdrowych, pogodnych i rodzinnych świąt.🎄

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję i Tobie życzę miło spędzonych Świąt w gronie rodzinnym :-)

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku. Witaj na blogu Książki Warte Przeczytania. Dziękuję, że tu zajrzałeś i przeczytałeś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Anne 18.