środa, 18 listopada 2020

Literackie inspiracje od Was dla mnie czyli czytelnicy zdradzają co obecnie czytają

Drodzy Czytelnicy. Dziś będzie krótko i na temat.  W jednym z październikowych  postów pisałam o tym jakie książki chciałabym przeczytać w najbliższym czasie.  
 
Chcąc jeszcze nieco poszerzyć swoją listę pytam Was Co obecnie czytacie ? Co Waszym zdaniem obecnie jest warte przeczytania ? Sięgacie po nowości wydawnicze czy nadrabiacie czytelnicze  zaległości z poprzednich miesięcy bądź lat ?
 

 
 
Zauważyłam, że na przestrzeni ostatnich miesięcy na rynku pojawiło się kilka książek, których tematyka związana jest z pandemią koronawirusa. Np. Pandemia, Raport z frontu, Nadzwyczajni czy Oddział zakaźny. Czytaliście którąś z nich, macie w planach tego typu lekturę ? 
 
Kiedy będziecie w komentarzach polecać mi jakąś książkę oprócz tytułu napiszcie kilka zdań uzasadnienia. Chcę wiedzieć dlaczego rekomendujecie tę a nie inną powieść. Z góry dziękuję. 
 
Anne 18
 

 
 
 

 
 


 

4 komentarze:

 1. Jakie propozycje ? Nic nie proponuję pytam czytelników o propozycje książkowe.

  OdpowiedzUsuń
 2. O koronawirusie nie czytam. Ostatnio najchętniej sięgam po reportaże. Jeśli miałabym coś polecić, to może przeczytana przeze mnie ostatnio "Zanim wyjedziesz w Bieszczady. Przystanek jezioro". Miła odskocznia od codzienności:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja zawsze polecam dwie książki od Iwony Wiśniewskiej z bloga ona ma sił, lubię do nich wracać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnio czytałam serie sex/love to były pierwsze erotyki w moim życiu i zaskakująco przyjemna lektura.

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku. Witaj na blogu Książki Warte Przeczytania. Dziękuję, że tu zajrzałeś i przeczytałeś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Anne 18.