niedziela, 22 grudnia 2019

Życzenia świąteczne 2019

Za dwa dni Wigilia. Pora już pomału kończyć świąteczne przygotowania i wypieki. Czas powoli odkładać na bok smartfony, telefony, wszystko inne co na co dzień nas rozprasza i często nie pozwala się wyciszyć, naprawdę odpocząć. Za dwa dni przy stole wszyscy będą składać sobie świąteczne życzenia. Ja składam je już dziś.

Drodzy Czytelnicy. Życzę Wam aby nadchodzące Święta Bożego Narodzenia były pełne spokoju, radości, ludzkiej życzliwości, dobroci oraz Bożej miłości. Niech ten wyjątkowy, bo jedyny w roku czas będzie czasem spędzonym z rodziną i z tymi którzy są dla Was ważni. Niech nikomu nie brakuje bratniej duszy i choć kilku chwil uśmiechu.  Pamiętajcie, że najpiękniejszym prezentem często jest po prostu nasza obecność.


Być może zabrzmi to górnolotnie, ale życzę Wam także abyście przez najbliższe dni wsłuchali się w siebie, w swoje potrzeby i pragnienia, znaleźli to czego w sobie szukacie. Być może jest to siła do działania, odwaga do realizacji marzeń, lub motywacja, aby wreszcie osiągnąć jakiś wyznaczony dawno temu cel.  Zastanówcie się co tak naprawdę daje Wam radość i życiowe spełnienie. 

Niech ten świąteczny czas będzie wypełniony szczęściem, rodzinnym ciepłem i pięknymi chwilami, które zostaną w pamięci na lata.  Niech to o czym marzycie otwarcie i skrycie się spełni. 


Nie życzę  trafionych prezentów, bo nie one  najbardziej się liczą. Życzę wszystkiego tego co w tych świętach jest najpiękniejsze i najcenniejsze. Życzę abyście te najpiękniejsze słowa, gesty, momenty dostali od najbliższych i dali je innym.  

Anne 18. 

7 komentarzy:

 1. Dzięki Aniu, wszystkiego dobrego dla Ciebie i Twojej rodziny :)

  J.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaczytanych Świąt i bogatego Mikołaja!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za piękne życzenia z serca płynące. Tobie Aniu również życzę spokojnych, radosnych, rodzinnych i niezapomnianych świąt.

  OdpowiedzUsuń
 4. NAWZAJEM! i oczywiście spokoju ducha :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Aniu, wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Twojej rodziny! Niech ten czas będzie dla Was!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego dobrego Aniu ❤️

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku. Witaj na blogu Książki Warte Przeczytania. Dziękuję, że tu zajrzałeś i przeczytałeś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Anne 18.