poniedziałek, 12 sierpnia 2019

Kącik blogowy # 15. Blogowe odkrycia ostatnich tygodni

W piętnastej odsłonie cyklu Kącik blogowy będzie jak sama nazwa wskazuje o blogach. Jakich ? Takich, na które natrafiłam lub które poznałam na nowo w ciągu kilku ostatnich tygodni. Zainteresowani ? Świetnie. Zapraszam zatem do dalszej lektury.

źródło


1. Myśli i słowa wiatrem niesione- Blog kulturalno- podróżniczy
Blog, który kilka lat temu czytałam regularnie. Był wtedy blogiem poświęconym tylko literaturze  Kiedy kilka tygodni temu przypadkiem ponownie na niego trafiłam byłam i nada jestem pod ogromnym wrażeniem. Blog idealny dla miłośników  kultury i podróżowania. Mnóstwo fantastycznych  tekstów, relacji z podróży , zdjęć, pomysłów , gdzie wybrać się na wakacje. Są też posty poświęcone muzyce i filmowi. Zaglądajcie, a nie pożałujecie. 

2. Kreatywnym okiem- twórczo edukacyjny blog rodzinny  
Blog, na którym jest trochę literatury, edukacji i mnóstwo kreatywnych pomysłów na.... różne rzeczy. Coś dla siebie znajdą tam miłośnicy literatury, nauczyciele edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, ale nie tylko. Wszystko  zawsze dopracowane zarówno pod względem merytorycznym jak i wizualnym.  Polecam.

3. KingaGaja travels  
Miejsce, gdzie śmiało mogą zaglądać zarówno miłośnicy kultury jak i podróży. Recenzje książek filmów, relacje i zdjęcia z podróży po przeróżnych zakątkach Polski Europy i Świata. Praktyczne wskazówki  i niezbędne informacje dotyczące konkretnych miejsc. Do wyboru do koloru. 

To moje blogowe odkrycia ostatnich tygodni. Czy Wy też natrafiliście ostatnio na nowe blogi lub portale warte polecenia ? Jeśli tak to dajcie znać.  Chętnie na nie zajrzę.  Inny post, w którym polecałam blogi znajdziecie tutaj

Blogi o jakiej tematyce poza literacką / kulturalną czytacie najczęściej i dlaczego ? Jakich inspiracji szukacie w blogosferze ? 

Zachęcam do dyskutowania i podsyłania linków do interesujących  zakamarków Internetu.  Udanego dnia. Anne 18. 

10 komentarzy:

 1. Blog Ani też znam od wielu lat i na niego zaglądam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję ślicznie! Bardzo miło mi to czytać. :)
  Niedawno założyłam drugą stronę, na którą stopniowo będę przenosić wpisy podróżnicze oraz dodawać tam teksty związane z różnymi pasjami (czas pojawią się też recenzje książek). :)

  OdpowiedzUsuń
 3. W sumie nie mam czasu, aby coś czytać, a nawet jak już to książki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zobaczę te polecenia i mam nadzieje, że również mi się spodobają ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Muszę sobie zajrzeć na tę blogi, bo to tematy które także mnie interesują. Ciekawy post. Chętnie sobie tu zostanę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Myśli i słowa wiatrem niesione- Blog kulturalno- podróżniczy - także znam i bardzo cenię za profesjonalizm i zaangażowanie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Blog Kreatywnym okiem znam dobrze :) faktycznie ciekawy

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam stała listę czytelniczą blogów, ale chętnie poznam coś nowego i zaglądne na te strony

  OdpowiedzUsuń
 9. Ciekawe zestawienie, szczególnie lubuję blogi edukacyjne i książkowe :)

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku. Witaj na blogu Książki Warte Przeczytania. Dziękuję, że tu zajrzałeś i przeczytałeś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Anne 18.