piątek, 8 lipca 2016

Wakacyjne porządki na blogu póki co ostatnie.

Witajcie w piątek. Dzisiaj przygotowałam dla Was post z informacjami dotyczącymi kolejnych drobnych zmian w wyglądzie tego miejsca. 
 • Co się tu zmieniło ?

I. Zakładki 
 • Część z nich została tylko odświeżona( usunięte niepotrzebne fragmenty, błędne zapisy), a niektóre ta zatytułowana Przeczytane 203-2016 przeszła gruntowną metamorfozę. O co dokładnie  chodzi ? Zajrzyjcie, a sami się przekonacie. 
 • Raz na zawsze zniknęły te dotyczące książek Katarzyny Michalak oraz wyzwań czytelniczych, w których nie będę już brać udziału. Dlaczego ? Po prostu przestało mnie to mówiąc kolokwialnie kręcić. 
II. Pasek boczny
 • Po przykrej dla mnie historii z plagiatem postanowiłam  umieścić wyżej tekst z informacją o tym, że treść bloga podlega prawom autorskim. Nie wiem czy to, coś da , ale spróbować nie zaszkodzi. 
 • Tak jak wspominałam w jednym z wcześniejszych postów zniknął również gadżet Obserwuj bloga przez pocztę e- mail. Miałam wyrzucić także licznik wyświetleń, ale ostatecznie zdecydowałam się go zostawić. 
III. Etykiety
 • Wiem, że nadal jest ich dużo, ale o ponad 20 mniej niż wcześniej. Usunęłam te, które były kompletnie niepotrzebne, a część postów, które wcześniej były oznaczone inaczej teraz zakwalifikowałam do kategorii Inne bądź Zabawy blogowe.  Zniknie jeszcze kilka etykiet, ale niewiele,  bo lubię mieć wszystko dobrze oznakowane. 
Nie mam w planach zmiany szablonu, własnej domeny czy przenosin na Wordpress. Nie jest mi to potrzebne do szczęścia. Będę rozwijać bloga poprzez poszeszanie tematyki, a nie  nowinki techniczne. Może jestem staromodna i nie idę z duchem czasu, ale kiedy natrafiam na takie oto słowa na temat mojego bloga : "Przy okazji - polecam poszperać na blogu Ani, każdy znajdzie coś dla siebie, a może ktoś zechce wziąć udział, w którymś z projektów prowadzonych przez autorkę. Ania ma naprawdę mnóstwo świetnych pomysłów i bloga prowadzonego w starym, dobrym stylu. Spodoba się tym, co czasem z sentymentem spoglądają wstecz " Edukacja z pasją  
to na mojej twarzy gości uśmiech i  wiem, że warto pozostać wierną sobie i temu co sobie postanowiłam. Mój blog nie musi być najbardziej popularny, i  pełen gadżetów, których nawet nie umiem obsłużyć. On ma być miejscem w sieci,  które tworzę tak jak podpowiada mi wyobraźnia. Na koniec mam dla Was akcent muzyczny. Anne 18.

 

3 komentarze:

 1. Będziesz razem ze mną tworzyć bloga retro. Ja też nie zamierzam zmieniać szablonu itd., dobrze mi jest jak jest.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też jestem staromodna i nie lubię zmian :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja to w sumie wolę nie grzebać w ustawieniach, bo już raz coś pogrzebałam i musiałam to odkręcać :'D Nie no, chciałabym wprowadzić trochę zmian, ale z moimi zdolnościami to raczej stanie się tak, że przez przypadek usunę bloga XD Podobają mi się rubryczki po bokach.

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku. Witaj na blogu Książki Warte Przeczytania. Dziękuję, że tu zajrzałeś i przeczytałeś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Anne 18.