wtorek, 23 grudnia 2014

Szczere życzenia świąteczne.

Zdjęcie znalezione na Google Grafika. 
Kochani Czytelnicy. Zanim jutro wraz z najbliższymi zasiądę do Wigilijnej Kolacji chciałabym życzyć Wam wszystkim zdrowych,spokojnych,pełnych miłości, ciepła i spędzonych w rodzinnym gronie Świąt Bożego Narodzenia.Niech ten wyjątkowy czas będzie rzeczywiście magiczny, pełen radości ze wspólnie spędzonych chwil i wymarzonych nie tylko książkowych prezentów. Niech pierwsza Gwiazdka zaświeci w Waszych serach, a Nowy Rok przyniesie ze sobą same pogodne dni, mnóstwo spełnionych marzeń,fascynujących lektur i weny przy pisaniu recenzji.Do życzeń dołączam składankę świątecznych piosenek i ulubioną kolędę. Oby te dni nadchodzące dni zostały w Waszej pamięci na długo. Anne 18- autorka bloga " Książki Warte Przeczytania".

Do napisania za kilka dni, kiedy to będę miała dla Was  recenzje dwóch książek, dyskusję i czytelniczo- blogowe podsumowanie 2014r.


12 komentarzy:

 1. Z ogromną przyjemnością przyjęłam twoje życzenia.
  Odwzajemniam je z całego serca. I oprócz radości życzę Tobie i Twojej rodzinie, z którą zasiądziesz do kolacji Wigilijnej mnóstwa wzajaemnej życzliwości.

  OdpowiedzUsuń

 2. Życzenia świąteczne zawsze najlepiej składać osobiście, jednak ponieważ nie mam takiej możliwości, postanowiłam zrezygnować z oklepanych formułek i dla wszystkich moli książkowych przygotować w tym roku coś specjalnego :). Zapraszam na mojego bloga, na którym znajdziesz filmik, który możesz potraktować jako kartkę świąteczną w wersji deluxe ;). Mam nadzieję, że Ci się spodoba i WESOŁYCH ŚWIĄT! :)
  Pozdrawiam,
  Esa

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesołych świętów :D
  w razie co ja będę online :D na swym zacnym blogu haha :D pierogi mnie uziemią :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Wesołych i radosnych Świąt z mnóstwem książek pod choinką ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. I dla Ciebie - wesołych i magicznych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję i wzajemnie życzę Zdrowych, Radosnych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 7. Wesołych, pogodnych i rodzinnych świąt!

  OdpowiedzUsuń
 8. Wzajemnie wszystkiego dobrego. Wesołych Świąt. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Szczęśliwego Nowego Roku ;)

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku. Witaj na blogu Książki Warte Przeczytania. Dziękuję, że tu zajrzałeś i przeczytałeś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Anne 18.