Drodzy Czytelnicy. Dziś chciałabym Was zapytać o książki, które kupiliście w 2026 roku lub dopiero zamierzacie kupić . Być może dostaliście jakąś ciekawą powieść na prezent urodzinowy.
źródło
Ja osobiście w tym roku kupiłam zaledwie kilka tytułów. A Wy ? Ile już przeczytaliście ? Które powieści zasiliły Wasze biblioteczki ?
Być może nawzajem się zainspirujemy. Tego chyba nigdy dość.

Akurat jeszcze nic nie planowałam, bo mam zaległości w czytaniu, ale do końca roku jeszcze czas :-) Dosyć często dostaję do przeczytania jakieś nowości...
OdpowiedzUsuńja dostałam gratis książki a jedną licytowałam na kotach sierotach
OdpowiedzUsuńUwielbiam takie wpisy, bo właśnie dzięki nim można znaleźć książki, po które samemu pewnie nigdy by się nie sięgnęło.
OdpowiedzUsuńMam kilka książek które planuje w tym roku przeczytać
OdpowiedzUsuńNie kupiłam żadnej, bo pożyczam z biblioteki . Właśnie skończyłam czytać "Marrakesz" - świetna książka - polecam
OdpowiedzUsuń