Drodzy Czytelnicy. Dziś chciałabym zapytać o to czy jeżeli dostajecie w prezencie książkę to zawsze jest to trafiony pomysł bądź jest to powieść, którą potem chętnie czytacie ? Z jakich okazji najczęściej dostajecie w prezencie książki ?
Dla mnie książka jest jednym z prezentów, z których najbardziej się cieszę i jeszcze nie zdarzyło mi się, aby prezent książkowy był nietrafiony. Być może dlatego, że książki zazwyczaj dają mi w prezencie osoby, które dobrze znają mój gust czytelniczy. Niekiedy też delikatnie podpowiadam jaką powieść chciałabym otrzymać. Nigdy nie dostałam w prezencie książki , która by mnie nie interesowała . Czasem dostaję powieści/ reportaże bądź biografie , z których mogę się sporo dowiedzieć.
Jak jest u Was czy prezenty książkowe , które dostajecie zawsze są trafione ? Czy zawsze podpowiadacie potencjalny tytuł lub wręcz sami wybieracie sobie literacki prezent ? Czy zdarzyło Wam się dostać książkę, która w założeniu miała poszerzyć Waszą wiedzę lub np. książkę o tematyce piłkarskiej tuż przed Euro/ biografię aktora, muzyka lub sportowca napisaną jeszcze za jego życia lub tuż po jego śmierci ? Jakie książki lubicie dostawać najbardziej i dlaczego ? Komu sami robicie książkowe prezenty ?
Udanego dnia Anne 18.
bardzo lubię książkowe prezenty
OdpowiedzUsuńU mnie każda książka jest trafionym prezentem, mam szerokie spektrum zainteresowań czytelniczych, z wyjątkiem erotyków. Izabela Bookendorfina
OdpowiedzUsuń