piątek, 10 stycznia 2014

Incjatywa społeczna Czas na Biblię+ takie tam moje gadanie.

Idea nawiązuje do rosnącego coraz bardziej – zwłaszcza wśród młodych ludzi - zainteresowania Biblią. czasnabiblie.pl to przestrzeń dla rzetelnego i przystępnego poznania Słowa Bożego, miejsce dla dyskusji i modlitwy, ponieważ jesteśmy przekonani, że właśnie nadszedł Czas na Biblię!Portal powstał jako odpowiedź na zachętę Jana Pawła II do rodzinnego czytania Pisma Świętego. Obejmuje różne środowiska i łączy je wokół Biblii oraz osoby i nauczania Papieża, który 27 kwietnia 2014 roku zostanie ogłoszony świętym.Przygotujmy się na to wielkie wydarzenie, czytając w naszych domach Słowo Boże wraz komentarzami autorów, a przede wszystkim bł. Papieża.Będzie to doskonałe wypełnienie jego życzenia i przyjęcie błogosławieństwa, którego udzielił na dwa tygodnie przed swoją śmiercią:Z  serca błogosławię rodzinom, które wspólnie czytają słowo Boże - Jan Paweł II, 19 marca 2005 r.
 Wszystkich zainteresowanych zapraszam do odwiedzenia strony :


  Nie wiem  kiedy na tym blogu pojawi się kolejna recenzja bo po pierwsze czytam tę oto książkę Charlotte Bronte

 , która liczy sobie ponad 600 stron a z powodu znanego wszystkim studentom i studentkom czyli  maratonu kolokwiów, który u mnie trwa w najlepsze nie doszłam jeszcze nawet do połowy , ale nie ważne.  Po napisaniu recenzja trafia do korekty dopiero po niej ją opublikuję. Żeby na blogu nie zapanowała martwa cisza myślę nad kolejnym postem dyskujnym. Jeśli macie jakieś pomysły na tematy  śmiało zostawcie je w komentarzu pod tym postem.  Kilka książek , które czytałam w zeszłym roku i wcześniej jakimś dziwnym trafem nie doczekało się recenzji. Teraz pytanie do Was chcielibyście przeczytać opinie o następujących powieściach :
 •   Paulo Coelho  11 minut
 • Nicholas Sparks  Ślub / Wybór
 •  Stephen King /Ręka mistrza / Misery. 
A może wolicie dyskusje na temat podany przez Was samych w komentarzu ? 
Odpowiedź zostawcie w komentarzu wraz z krótkim uzasadnieniem  swojego wyboru. Chcę po prostu wiedzieć dlaczego  czekacie na daną recenzję lub dyskusję.  A propos dyskusji dopóki nie pojawi się  nowy temat zapraszam do wyrażania swojego zdania na temat zapowiedzi, stosików i podsumowań. Wystarczy kliknąć w obrazek " Witaj na dyskusji. ".  Komentujcie, wybierajcie , dyskutujcie . Do dzieła. 
  PS Macie czas do końca weekendu.   To od Was zależy co pojawi się na blogu w kilku kolejnych notkach.    Teraz wracam do  czytania bądź słuchania audiobooka .

 Jeszcze nie wiem na co się zdecyduję. Miłego popołudnia.

 

7 komentarzy:

 1. Bardzo bym chciała przeczytać recenzje ,,Ślubu'' Sparksa, gdyż bardzo lubię twórczość tego autora a akurat wspomnianą przeze mnie książkę jeszcze nie czytałam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Sparks, zdecydowanie. Ostatnio miałem okazję przeczytać "Dla ciebie wszystko" i byłem pod ogromnym wrażeniem. A mam ochotę na jego kolejne książki. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Brr brr. Przez te koła i sesję nie można się w 100% oddac pasji ;<

  OdpowiedzUsuń
 4. Kocham Sparksa, więc czekam na recenzję jego książki:)

  OdpowiedzUsuń
 5. " Bezpieczna przystań " po prostu rewelacyjna! polecam też film :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Misery - Kinga zdecydowanie! Czytałam i bardzo mi się podobała (jedna z lepszych ksiażek przeczytanych w zeszłym roku) więc chętnie bym poznała Twoją opinię :) A co do kolokwiów - znam ten ból, sama teraz razej wykradam chwilę na czytanie i blogowanie w ciągu dnia bo resztę czasu pożera mi praca i uczelnia. :)

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku. Witaj na blogu Książki Warte Przeczytania. Dziękuję, że tu zajrzałeś i przeczytałeś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Anne 18.