czwartek, 11 października 2018

7 lat blogowania za mną - wpis rocznicowy

11 października 2011 roku. dokładnie 7 lat temu założyłam blog Książki Warte Przeczytania. Miałam wtedy jeszcze 18 lat ( urodziny obchodzę w grudniu)stąd mój nick. Byłam maturzystką z głową pełną marzeń, która chciała po prostu sprawdzić czy to co pisze ma jakąś wartość. Dzisiaj jestem o siedem lat starsza, ponad rok po skończeniu studiów. Jestem szczęśliwa, że udało mi się zrealizować moje edukacyjne i blogowe marzenia.   Jestem dumna, bo  dzięki blogowaniu poprawiłam warsztat pisarki, dużo się nauczyłam., zrealizowałam wiele ciekawych projektów. Blogowanie dało mi też coś czego nie da się opisać słowami. 
 źródło : pixbay com
Cieszę się, że przez te siedem lat choć miałam chwile zwątpienia nie porzuciłam bloga.  Zresztą chyba nawet bym nie potrafiła, ja uwielbiam pisać,  włożyłam to miejsce naprawdę dużo  serca, energii i czasu. Blogowanie było, jest i będzie częścią mojej codzienności. Choć nie publikuję wpisów tak często jak w pierwszych latach blogowania to codziennie czytam Wasze blogi i szukam nowych inspiracji. Nie zamierzam rezygnować z blogowania. Nie chcę też jakoś mocno zmieniać wyglądu tego miejsca.  Jest dobrze tak jak jest choć kto wie może kiedyś zmienię zdanie ? W końcu  przysłowie mówi, że kobieta zmienną jest. 

Teraz teoretycznie powinny pojawić się  statystyki dotyczące ilości wyświetleń, napisanych postów itd. Jednak ich nie będzie, bo nie lubię statystyk.  Liczbę wyświetleń i ilość napisanych do tej pory postów możecie sprawdzić sami. Wystarczy zajrzeć do archiwum oraz do statystyk bloga na pasku bocznym. 
Co zatem  teraz napiszę ? Po prostu  podziękuję. Komu  ? 
 źródło: pixbay. com
 • Dziękuję przede wszystkim Wam Moi Drodzy Czytelnicy- za każde wyświetlenie, każdy komentarz, za dobre słowo i konstruktywną krytykę, która zawsze motywowała mnie, do stawania się jeszcze lepszą blogerką, recenzentką, dziennikarką.  Pamiętajcie, że piszę nie tylko dla siebie, ale i dla Was. 
 • Dziękuję za zaufanie wszystkim tym, z którymi przez te siedem lat miałam przyjemność  współpracować : autorom, wydawnictwom, księgarniom internetowym.  Jestem otwarta na nowe współprace recenzenckie, ale na innych zasadach. Szczegóły  w zakładce Współpraca/  Kontakt. 
 • Dziękuję za zaufanie wszystkim blogerom, z którymi współpracowałam. Zarówno tym, którzy zaprosili mnie do stworzenia wpisów gościnnych, jak i tym, którzy wzięli udział w moich blogowych projektach. A było ich sporo. Zarówno osób jak i projektów. Dziękuję, bo bez Waszej pomocy nie zrealizowałabym wielu swoich  pomysłów. Jestem otwarta na wpisy gościnne, udział w dyskusji, czy nawet wywiad, w którym opowiem o blogowaniu.  Zapraszam do współpracy.
 • Dziękuję osobom, które namówiły mnie do założenia bloga książkowego i które czasem tutaj zaglądają : Monika, Natalia, Justyna i Lidia  to o Was. 
 • Dziękuję wszystkim, których nie wymieniłam, a którym te blogowe podziękowania się należą.    
Dziękuję za wspólne siedem lat. Cieszę się, że mam dla kogo pisać , że Wy jako czytelnicy potraficie docenić to co piszę.  Mam nam nadzieję, że  blog Książki Warte Przeczytania Wam się nie znudzi. Ja ze swojej strony postaram się o to zadbać. Będę nadal dzielić się swoją pasją, swoimi inspiracjami i pisanymi przez siebie tekstami.  Skoro to siódme urodziny bloga to na zakończenie dzisiejszego wpisu mam dla Was piosenkę 7 Years.
 
Na kolejne lata blogowania nie mam konkretnych planów. Mam mnóstwo pomysłów, ale nie wiem, które z nich uda mi się zrealizować, więc niech na razie pozostaną tajemnicą.  Udanego dnia Anne 18.

12 komentarzy:

 1. Gratuluję rocznicy. I życzę kolejnych lat owocnego blogowania. Oby nadal sprawiało Ci to radość

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję rocznicy i powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję rocznicy. Kiedyś odwiedzałam Twojego bloga. A później niestety zniknęłam z blogowego świata na parę lat. Życia nie starczyła na blogowanie... Teraz wróciłam. Pewnie mnie nie pamiętasz, ale mnie miło, że nadal tu jesteś. Kawał czasu. :) Życzę kolejnych blogowych rocznic! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pamiętam pamiętam, fajnie, że wróciłaś. Zaglądaj częściej.

   Usuń
 4. Gratuluje tej wytrwałości i wiem o czy mówię. Mój blog we wtorek (16) będzie obchodził 7 lat istnienia.
  Życzę dalszej wytrwałości :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kazdy ma chwile zwatpienia, ale najwazniejsze, ze wciaz robisz to, co kochasz! Powodzenia i kolejnych siodemek! ��

  OdpowiedzUsuń
 6. Naprawdę spory odcinek czasu, jeszcze w strategicznych młodzieńczych czasach, aby blogowanie dalej sprawiało Ci wiele radości i satysfakcji. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! I weny na kolejne lata! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zazdroszczę wytrwałości i gratuluję stażu :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Życzę kolejnych 7 lat :) U mnie w maju minęło 6 i nie wiem, kiedy to zleciało ;)

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku. Witaj na blogu Książki Warte Przeczytania. Dziękuję, że tu zajrzałeś i przeczytałeś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Anne 18.