czwartek, 24 grudnia 2015

"Czasem jest śmiech, czasem są łzy, ale raz do roku zawsze jest tych kilka dni"- życzenia świąteczne od Anne 18.

Tak to dzisiaj jest ten dzień, na, który czeka się cały rok, dzień kiedy nie ma miejsca na samotność, a wszystkie złe emocje odchodzą w cień. To dziś czas na chwilę się zatrzymuje i dostajemy szansę na oddech. Zanim będę dzielić się opłatkiem z najbliższymi jeszcze kilka słów dla Was, którzy od ponad czterech lat mniej lub bardziej regularnie zaglądacie na blog Książki Warte Przeczytania.

Kochani życzę Wam przede wszystkim spokoju i wytchnienia. Niech te najbliższe dni wleją w Wasze serca optymizm, energię i radość z czasu spędzonego z tymi, których kochacie najbardziej. Pamiętajcie, o tym, aby podczas składania sobie życzeń patrzeć w oczy tej drugiej osoby (dzisiaj ludzie tak rzadko to czynią) i powiedzieć jej/ jemu to, co macie do przekazania. Bądźcie z sobą i dla siebie nawzajem. Miejcie Święta nie tylko na talerzu czy w prezentach, ale przede wszystkim w sercach.
Życzę, aby ta wyjątkowa atmosfera utrzymała się jak najdłużej, a  nowo narodzony Chrystus  obdarzył Was swoimi łaskami.  Niech nadchodzący Nowy Rok będzie jeszcze lepszy od obecnego, bogaty w nowe doświadczenia, wyzwania, spełnione marzenia , spotkania z tymi, których chcecie zobaczyć  oraz pełen ciekawych lektur.  Anne 18.


6 komentarzy:

 1. Wesołych Świąt oraz bogatego, książkowego Mikołaja!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wesołych, spokojnych i rodzinnych Świąt oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Masz rację. Najważniejsze to mieć święta w sercu, a nie tylko na talerzu.
  Dziękuję za piękne życzenia. Tobie również życzę Zdrowych, radosnych i rodzinnych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziekuje za zyczenia. I Tobie takze wesolych Swiat w rodzinnym gronie ;) wesolych Swiat! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. W połowie Świąt, ale życzę aby były wyjątkowe i magiczne! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku Witaj na blogu Książki Warte Przeczytania. Dziękuję, że tu zajrzałeś i przeczytałeś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę i czas zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Anne 18.