Kącik dla CzytelnikówJest to podstrona, gdzie w komentarzach możecie zostawiać pomysły/ pytania / sugestie/ życzenia dotyczące nowych bądź obecnych cykli blogowych , a także tematów do dyskusji/ filmów do recenzji i generalnie tematów samych wpisów. Notki, o które mnie poprosicie będę starała się wstawiać cyklicznie w każdą sobotę.

Zostaną one oznaczone specjalną etykietą Posty na życzenie. W tytule każdego takiego wpisu pojawi się zdanie: Post na życzenie + nick osoby + temat

Przykład : Kiedyś Sylwia z bloga Magiczny świat książki i nie tylko poprosiła mnie o wytypowanie ulubionych piosenek z książkowych ekranizacji. Taki post powstał i można go przeczytać tutaj : Post na życzenie : #1 Miłośniczka Książek
Czekam na propozycje. Obiecuję, że spełnię każde Wasze życzenie( no chyba, że będzie ono dotyczyć jakiś bardziej prywatnych spraw to się zastanowię). Piszcie śmiało. To miejsce jest nie tylko dla mnie, ale też dla Was,  pamiętajcie o tym. Bez Was nie byłoby mnie tutaj już tak długi czas.

Uwaga nie lubię i nie będę odpowiadać kilka razy na te same pytania. Tak więc przed ich zadaniem przeczytaj uważnie o co pytali Twoi poprzednicy. Przydatna może okazać się też etykieta Zabawy blogowe, ponieważ w nich również odpowiadałam na mnóstwo pytań.


Ps. Za inspirację dziękuję Dominice z bloga Maialis. pl 

 


3 komentarze:

 1. Hej :) Ja o swojej propozycji napisałem na adres e-mail, także nie będę się powtarzał. Mam nadzieję, że nawiążemy współpracę! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wpadłam tutaj z małą radą i swoimi subiektywnymi przemyśleniami ;) Mianowicie chodzi o ten biały pasek z etykietami, który bardzo odróżnia się od tego zachodu słońca w tle. Nie myślałaś nad jakąś zmianą? Cały pasek ze stronami umieściłabym również tak, by 'stykał się' z całą resztą strony, czyli trochę niżej. Wtedy zmieściłby się jakiś fajny nagłówek ;)
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za wskazówki , przemyślę jak to poprawić żeby podobało się i mnie i czytelnikom.

   Usuń

Witaj na blogu Książki Warte Przeczytania. Dziękuję, że tu zajrzałeś/ aś i przeczytałeś / aś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę i czas zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Pamiętaj o jednym: Nie obrażaj nikogo. Jeśli chcesz mnie skrytykować/ zwrócić uwagę na błąd bądź literówkę możesz to zrobić, ale w kulturalny sposób. Komentarze wulgarne lub zawierające SPAM będą natychmiast usuwane.. Anne 18.