Wywiady

Wywiady- to podstrona, na której znajdziecie wywiady z polskimi/ zagranicznymi autorami przeprowadzone przeze mnie samą lub wspólnie z czytelnikami tego bloga w latach 2012-2015, ale nie tylko. Jeśli pojawią się kolejne strona zostanie oczywiście zaktualizowana. Są tu lepsze i gorsze wywiady. Takie z, których jestem mniej/ bardziej lub nie jestem wcale dumna. Jak to mówią człowiek uczy się na błędach. Mogłabym je poprawić tak, aby wyglądały bardziej profesjonalnie, ale nie chcę tego robić, ponieważ pokazują one Wam, ale przede wszystkim mnie samej jak się zmieniałam, ewoluowałam jako internetowa dziennikarka, amatorka, dziewczyna z pasją oraz ogromnym sercem do tego co robi. Poprawiłam jedynie błędy interpunkcyjne lub tłumaczeniowe. W żadnym razie nie zmieniałam treści , ani kolejności pytań. Popracowałam , także nad wyglądem tekstu,aby przyjemnej się go czytało.
Wywiady zostaną zaprezentowane w kolejności alfabetycznej . 
 Autorzy Rodzimi :

Magdalena Kawka Agnieszka Lingas- Łoniewska

Katarzyna Michalak 

Magdalena Witkiewicz


Katarzyna Zyskowska- Ignaciak


 
Autorzy Zagraniczni :
Cathy Glass

 Richard Paul Evans 

Tak się złożyło, że dwukrotnie to nie ja zapraszałam, lecz mnie zapraszano/ lub sama się zgłosiłam do rozmowy. Efekty możecie zobaczyć tutaj : 
  Akcja "Tydzień dla Twojego bloga" - Portal Duże KA. pl( sierpień 2012)Akcja " Jaka ona jest" blog Maialis.pl ( wrzesień 2014).


Zapraszam do odwiedzania, czytania, dyskutowania i komentowania Anne 18. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj na blogu Książki Warte Przeczytania. Dziękuję, że tu zajrzałeś/ aś i przeczytałeś / aś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę i czas zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Pamiętaj o jednym: Nie obrażaj nikogo. Jeśli chcesz mnie skrytykować/ zwrócić uwagę na błąd bądź literówkę możesz to zrobić, ale w kulturalny sposób. Komentarze wulgarne lub zawierające SPAM będą natychmiast usuwane.. Anne 18.