środa, 28 lutego 2018

Blogowo - kulturalne podsumowanie lutego.

Ostatni dzień lutego, pora, więc na podsumowanie.  Drugi miesiąc roku nie był dla mnie tak udany blogowo jakbym chciała.  Chyba trochę zaszalałam z planami. Chciałam napisać 35 tekstów. Ostatecznie stworzyłam tylko 13. Napisałam dwie z trzech planowanych recenzji filmowych, ale żadnej książkowej.  Powstało za to sporo tekstów o tematyce muzycznej. Zresztą zobaczcie sami. Zapraszam do czytania i komentowania.

Blog książkowy
źródło: pixbay

Okiem studenta i absolwenta Reaktywacja 


Blog muzyczny 
 źródło: pixbay 
Nastrojowo i lirycznie #49 Patrycja Markowska Czy przyjdzie wiosna
Stare piosenki w nowych wersjach Covery cz. 17  
Cykl Trzy składniki muzyki cz. 12 Kacper Gołda Los

Portal Be Good Art


Zimowe dni z wiosenną energią muzyki czyli lutowe nowości.
Recenzja filmu Plan B
Recenzja filmu Narzeczony na niby 

Film  
W lutym wybrałam się do kina na film Plan B. W obsadzie między innymi Marcin Dorociński, Roma Gąsiorowska, Kinga Preis i Edyta Olszówka. 
Chciałam obejrzeć jeszcze kolejną głośną komedię romantyczną czyli Podatek od miłości, ale się nie udało. Pozostaje poczekać na premierę telewizyjną lub szukać filmu w sieci, ale raczej to pierwsze. Oprócz tego po raz kolejny oglądałam filmy o przygodach Harrego Pottera.  Znam te produkcje na pamięć, ale i tak z przyjemnością do nich powracam.
  
Muzyka 
W najkrótszym miesiącu roku słuchałam przede wszystkim polskiej muzyki. Na mojej playliście znalazły się utwory uczestników The Voice of Poland, single Kuby Badacha, Patrycji Markowskiej czy Edyty Górniak. Jeśli zaś chodzi o zagranicznych artystów to nadal na czele playlisty Ed Sheeran. Często wracałam również do wykonań z programu The Voice Kids. Dzieciaki są genialne.
 
 
Książki 
W lutym nie czytałam zbyt wiele.  Po raz drugi sięgnęłam po książkę Pauliny Mikuły Mówiąc Inaczej. Wszystko po to, aby w marcu w końcu napisać dla Was recenzje. Poza tym robiłam małe porządki w swojej biblioteczce na portalu Lubimy Czytać
oraz na Książkowej liście życzeń  Z obu list usunęłam powieści, na których przeczytanie straciłam ochotę. Na każdą z nich dodałam też kilka nowych książek, głównie biografii sportowców i muzyków. 
Porządki zrobiłam nie tylko na listach książkowych, ale i na samym blogu. Usunęłam kilka zakładek, a pozostałe zaktualizowałam.

Plan na marzec 
 • Napisać recenzje książek Mówiąc inaczej oraz Światło między oceanami.
 • Napisać recenzje filmu Cudowny chłopak oraz innych, które uda mi się obejrzeć, i które uznam za godne polecenia. 
 • Wybrać się do kina na film Kobieta sukcesu 
 • Częściej pisać na blogu książkowym i  regularnie odwiedzać ulubione blogi
 • Napisać więcej tekstów niż w lutym
Jaki dla Was był luty 2018? Co czytaliście, jakie filmy oglądaliście, czego słuchaliście ? Udanego dnia Anne 18. 


 

13 komentarzy:

 1. Takie blogowe, wiosenne porządki przydałyby się i u mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne to podsumowanie. Luty jakoś szybko zleciał nawet nie wu]iem kiedy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mimo że nie udało Ci się zrealizować wszystkich Twoich planów, to i tak luty nie wygląda przecież źle :) Czytałaś, byłaś w kinie, robiłaś inne ciekawe rzeczy. Nie ma co narzekać :) Trzeba się cieszyć tym, co się ma, zamiast martwić, że coś tam się nie udało :)
  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzymam kciuki za kolejny miesiąc :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Też bardzo lubię Kubę Badacha :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja w lutym przeczytałam 4 książki, co jest dla mnie sukcesem, biorąc pod uwagę pracę zawodową, dom i dzieci, no i spotkanie blogerek które organizowałam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Też oglądałam Harrego Pottera w telewizji, a na "Podatek od miłości" miałam się wybrać, jednak się nie udało.

  OdpowiedzUsuń
 8. Masz rację, dzieciaki z The Voice Kids są naprawdę mega utalentowane. Często dosłownie zbierałam szczękę z podłogi. Co za moc!

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja ostatnio jeśli chodzi o filmy generalnie mam tyły i sporo do nadrobienia.

  OdpowiedzUsuń
 10. Przeczytałam książkę "Cudowny chłopak" i chociaż podobała mi się, to jednak jest to książka raczej dla dzieci (młodzieży). Teraz jestem ciekawa, jaki będzie film.

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku. Witaj na blogu Książki Warte Przeczytania. Dziękuję, że tu zajrzałeś i przeczytałeś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Anne 18.