piątek, 16 października 2015

Ogłoszenia parafialne czyli kilka spraw organizacyjnych.

Witajcie w piątek. Korzystając z tego, że dzisiaj nie jestem na uczelni ( piątkowe wykłady odbywają się co dwa tygodnie)postanowiłam coś dla Was napisać. Jednak nie będzie to żadna recenzja, ani kolejny wpis, z któregoś z cykli blogowych. Przygotowałam post informacyjny.  Na początek wyniki ankiety dotyczącej tego w jakich godzinach najczęściej do mnie zaglądacie. Oto one : 


Tabela 1 Wyniki ankiety dotyczącej godzin czytania bloga
Numer odpowiedzi
Odpowiedź
Liczba oddanych głosów
1
Porannych ( od 7.00-10.00)
2
2
Przedpołudniowych( od 10.00- 12.00)
2
3
Popołudniowych ( od 12.00 do 18.00)
4
4
Wieczornych ( od 18.00 do 21.00)
14
5
Godzina dodawania postów nie ma dla mnie znaczenia
7
6

Razem
29
Źródło: opracowanie własne
 Jak widać wygrała odpowiedź numer cztery czyli Wieczornych ( od 18 do 21), którą wybrało 14 z 29 głosujących osób ( 48%).  Zatem koniec z postami dodawanymi o różnych godzinach. Za każdym razem będą pojawiać się mniej więcej w tym samym czasie ( wiadomo różne rzeczy mogą wypaść) tj. ok 17- 20. Spokojnie zdążę wrócić z uczelni, zrobić co mam zrobić i wstawić coś utaj. Mam nadzieję, że ten harmonogram  mi się sprawdzi. 


Druga wiadomość jest taka, że jak na razie była to ostatnia ankieta. Dam Wam trochę odpocząć od odpowiadania na pytania. Jednak żeby nie było za pięknie już teraz piszę, że pod koniec grudnia pojawi się większa kilkuetapowa ankieta dotycząca moich  blogowych planów na rok kolejny. Mam w głowie kilka pomysłów na projekty i  będę Was   o nie pytać, ale to za jakiś czas. 

Trzecia sprawa czyli blogowe plany na najbliższe miesiące.
O części z nich pisałam już tutaj : Planner Bloggera Książkowego poza tym zamierzam stworzyć sobie listę książek do przeczytania/ kupienia w kolejnym roku.  Być może pojawi się tu kolejny tekst gościnny( właśnie wysłałam w tej sprawie e- maila do jednej z czytelniczek). Będzie też post o dwudziestu trzech rzeczach na dwudzieste trzecie urodziny. Podobny do tego, który kiedyś stworzyła Kasia autorka bloga Kącik z książką 
Mam w zanadrzu jeszcze parę pomysłów , ale nie chcę Wam psuć niespodzianki. 

W poniedziałek pojawi się tutaj stosik, ale w weekend wcale nie planuję leniuchować. Zajrzę na Wasze blogi, poza tym mam ambitny plan, żeby przez najbliższe dwa dni napisać posty na cały przyszły tydzień łącznie pięć wpisów czy mi się to uda ? Sama nie wiem, ale spróbuję. 

Tyle ode mnie zostawiam Was z jedną z kilku piosenek, których słuchałam podczas pisania tej notki i  zabieram się za tworzenie czegoś na drugiego bloga. 
 Miłego weekendu Anne 18. 
 

5 komentarzy:

 1. Ja też mam dzis wolne :) jesli chodzi o godziny - zalezy, kiedy jestem w domu, a plany mam rozne :P pozdrawiam i zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja akurat odwiedzam blogi raczej rano, bo wieczorem jestem na zajęciach :) Więc u mnie notki ciągle będą raczej rano niż wieczorem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę zobaczyć jak to będzie z recenzjami wieczorem. Dzisiaj dodałam pierwszą :)
  Moje-ukochane-czytadelka

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam na konkurs ;)
  Do wygrania Carol Cassella "Złączeni"!
  http://artemis-shelf.blogspot.com/2015/10/konkurs-z-carol-cassella-zaczeni.html
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny pomysł z tą ankietą. Ciekawe, jak byłoby u mnie. W wakacje sporo osób pojawiało się rano, teraz większy ruch jest wieczorem i nawet się zastanawiałam, czy nie przestawić godziny publikacji na popołudnie, ale ostatecznie zwyciężyło przyzwyczajenie do godzin porannych. :D

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku Witaj na blogu Książki Warte Przeczytania. Dziękuję, że tu zajrzałeś i przeczytałeś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę i czas zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Anne 18.