czwartek, 3 maja 2012

Mała przerwa

Cześć wszystkim . Jutro zaczynam egzaminy maturalne dlatego robię sobie małą przerwę od pisania  Jednak po 14 maja wracam do blogowego świata. Obiecuje , że pojawi się kilka ciekawych recenzji. Ostatnio zakupiłam parę  nowych książek  i nawiązałam współpracę   z wydawnictwem Esprit.  Jest wiec na co czeka
Do napisania wkrótce 


21 komentarzy:

 1. Połamania pióra w takim razie Ci życzę.)))

  OdpowiedzUsuń
 2. powodzenia na maturze :)

  OdpowiedzUsuń
 3. zatem życzę powodzenia na egzaminach :)
  będzie dobrze :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuje i czekam na jakiś konkurs na Twoim blogu

   Usuń
 4. Powodzenia! Ja jutro też zmierzę się z maturą xD

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia. Trzymaj też kciuki za mnie. Trochę się razem postresujemy. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. w odpowiedzi na Twój komentarz:
  wchodzisz na swój pulpit nawigacyjny -> po lewej stronie masz taką kategorię jak "Strony". Gdy klikniesz wyskoczy Ci okienko ze stronami aktywnymi i opcja "nowa strona". Potem już sobie tytułujesz ją jak chcesz i wypełniasz informacjami jakimi sobie życzysz;)
  Daj znać czy się udało:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Powodzenia na maturze, wiem co to za stres! Lubie Wydawnictwo Esprit, więc na pewno będę czekała na recenzje ich książki. ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Sztukater to całe życie kulturalne: pisanie recenzji WŁASNYCH książek i rozwój w portalu. Wiesz, teraz atmosfera w redakcji jest bardzo napięta - zwłaszcza pod względem wyczulenia na tzw. wyzyskiwaczy. Portal miał kilka niemiłych sytuacji: osoby zostawały przez redakcję obdarzone zaufaniem i książkami do recenzji. Niestety zaraz po ich wysyłce kontakt się urywał, a recenzje nigdy nie napłynęły. Wtedy szefostwo z własnej kieszeni musialo płacić za kolejne egzemplarze, tak aby wydawnictwo otrzymało recenzję na którą czeka. Portal jest takim pośrednikiem.
  Jeśli w mailu wyraznie prosiłaś albo pytalaś o możliwość otrzymania egzemplarzy to ekipa mogła źle zareagować - na stronie jest dokładny regulamin,a tam zapisane co nalezy zrobić, by przystąpić do redakcji:) Ogolnie chodzi o to, że nim otrzymasz od nich jakąkolwiek książkę musisz wykazać się aktywnością i czynnie wspierać portal;) A na otrzymywanie książek czas przyjdzie troszkę później, to wygląda troszkę inaczej niż bezpośrednia wspólpraca z wydawnictwem,bo wydawnictwo nie otrzymuje na Ciebie namiarów, a więc nie może zwracać się do Ciebie personalnie. Za to co opublikujesz w dużej mierze odpowiada portal, dlatego tak ważna staje się kwestia zaufania, którą trzeba wypracować;)
  Zerknij do regulaminu, przestudiuj go, a jak coś pisz do mnie - wszystko wyjaśnię, a w razie czego mogę też skontaktować się bezpośrednio z szefami;)
  A co do podstrony: tak, tylko nie bardzo widzę na stronie głównej gdzie jest do niej odnośnik?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za info fakt odnośnika nie zrobiłam tylkop jak go zrobić jestem ciemna w te klocki ?

   Usuń
  2. Hmm, problemem jest chyba fakt umiejscowienia - w tym samym miejscu gdzie poprzednio jest opcja do wyboru gdzie te podstrony mają być widoczne. Najlepiej wybrać opcję u góry strony - wtedy będziesz miała widok tradycyjny, taki jak np. u mnie:)

   Usuń
 9. Powodzenia na maturze. Życzę jak najwyższych wyników! :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. To czekam na powrót i trzymam kciuki za Twoją maturę ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja już też po maturze i wróciłam... Jak ci poszło, bo mi chyba niestety tak sobie... :(

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku Witaj na blogu Książki Warte Przeczytania. Dziękuję, że tu zajrzałeś i przeczytałeś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę i czas zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Anne 18.