sobota, 26 marca 2016

Święta Nowego Życia- życzenia wielkanocne od Anne 18.


Kochani Czytelnicy, dziś Wielka Sobota, dzień ciszy poprzedzający najważniejsze Święta w kościele katolickim- Wielkanoc. Zanim  jutro wraz z najbliższymi zasiądę do uroczystego śniadania chcę  złożyć najserdeczniejsze życzenia. Niech Zmartwychwstały Chrystus odwiedzi nie tylko Wasze domy, ale i serca. Niech te najbliższe dni będą czasem spędzonym z najbliższymi. W natłoku przygotowań i rozmów znajdźcie chwilę na zadumę i wytchnienie. Oby ten wyjątkowy moment roku napełnił Was nową energią, motywacją do działania, doskonalenia siebie i pomagania innym.  Bo raz darowane dobro wraca bardzo szybko i to ze zdwojoną siłą.

Życzę, aby tegoroczna Wielkanoc była czasem  pełnym wiary w ludzi, marzenia i w siebie. Czasem nadziei w to, że nawet jeśli teraz coś nie idzie po naszej myśli , to niedługo los się odwróci. Niech to będzie czas  miłości , nie tylko Bożej, ale i tej którą my możemy komuś podarowaćAnia.
 

PS. Zapraszam także do głosowania w kolejnej ankiecie. To dopiero pierwsza tura także spokojnie każdy zdąży. Druga z tym samym pytaniem odbędzie się po Świętach i będzie trwać cały kwiecień.  Przez pomyłkę ustawiłam sobie  tak krótki czas głosowania. Anne 18. 


7 komentarzy:

Drogi Czytelniku. Witaj na blogu Książki Warte Przeczytania. Dziękuję, że tu zajrzałeś i przeczytałeś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Anne 18.