sobota, 14 listopada 2015

Plany blogowe na przyszły rok + małe wytłumaczenie.

Witajcie w sobotę. Od kilku tygodni jest tu znacznie ciszej niż w trakcie moich studenckich wakacji. Cały czas czytam książki, mam rozplanowane w głowie lub na papierze posty do końca roku, ale gorzej z ich umieszczaniem. Studia magisterskie i związane z nimi obowiązki nie mogą być i nie są wytłumaczeniem braku książkowych recenzji i innych postów. Po prostu ogarnęła mnie mała niemoc twórcza, a nie chcę pisać tekstu na siłę, bo wiem, że wtedy nie będzie dobry. Pomału zaczynam za to planować co będzie się działo na blogu w przyszłym roku. Tymi planami chcę się dzisiaj z Wami podzielić zapraszam do czytania i komentowania. 

I. Plany związane z tematyką bloga:
Pozostanie taka sama jak dotychczas, ale pojawią się wreszcie wszystkie nieksiążkowe posty, które Wam obiecałam, a , których do tej pory nie napisałam. Będzie kilka słów o moich studiach pedagogicznych i tym czy warto wybrać ten kierunek. Pojawi się także notka dotycząca moich metod nauki języków obcych. Nie zabraknie postów filmowych ( recenzje) i muzycznych ( playlisty).

Cykle i projekty blogowe :
Zostają : 
 • Cykl Czytelnicze Wspomnienia- w przyszłym miesiącu powróci po dłuższej przerwie . Blogerki wtajemniczone w projekt nie zdradzajcie jaką niespodziankę dla czytelników szykujemy.
 • Cykl Dyskusja- mam przygotowanych  piętnaście tematów, ale kolejne pojawiają się w mojej głowie .
 • Cykl Film i Telewizja- muszę przyznać, że ostatnio stał się  on moim ulubionym. 
 • Cykl Klasyka da się lubić- przedsmak już był, a pełną parą wystartuje on w styczniu 2016.
 • Cykl Językowo - ostatnio mocno zaniedbany, ale to się zmieni.  
 • Autorskie wyzwanie Filmy z duszą- w dalszym ciągu zapraszam do zapisywania się. 
 • Kącik blogowy, który bardzo Wam się spodobał. 
Przesuwają się w czasie : 
 • Projekt Literackie, ale to już było czyli dawne lektury szkolne- jak pamiętacie miałam go realizować w ostatnich trzech miesiącach 2015 roku, ale  zabrakło Waszych propozycji i czasu żeby się nim zająć. Stąd decyzja o przesunięciu go na rok kolejny.
 • Cykl  Posty na życzenie- jakiś czas temu stworzyłam zakładkę Kącik dla Czytelników. Zrobiłam to bo myślałam, że może macie jakieś życzenia dotyczące tematyki postów/ cykli blogowych/ pytania do mnie  Nie było jednak żadnego odzewu z Waszej strony. Zakładka nie znika cały czas możecie dzielić się uwagami , podawać propozycje. Czekam.
Projekty planowane:
 • Kulturalne refleksje Anne 18 - tak jak pisałam wcześniej projekt będzie miał pięć odsłon. Pierwsza pojawi się w styczniu, a ostatnia w maju 2016. O czym dokładnie w nim napiszę . Niech to będzie niespodzianka.
 • Pogaduszki u Anne 18- to czy ten projekt się pojawi zależy przede wszystkim od Was.  Dlaczego ? Otóż każda jego odsłona to inny temat, ale taka sama liczba osób, która się wypowiada. Zawsze byłoby to pięć. Trzy wybrane przeze mnie, jedna, która zgłosi się sama ( na zasadzie kto pierwszy ten lepszy) i ja. Wiadomości z zaproszeniem do projektu mogą się spodziewać zarówno Panie jak i Panowie, blogerzy z dłuższym i krótszym stażem. Jak Wam się podoba pomysł ? 
Tyle ode mnie zostawiam Was, z piosenką zespołu, który już nie istnieje, a który odkryłam niedawno.
  Miłego weekendu. Anne 18. 

9 komentarzy:

 1. Powodzenia w realizacji planów i zamierzeń! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mocne postanowienia.
  U mnie też już spisane plany i pomysły na 2016. Część z nich już przygotowana jako posty...zobaczymy co nowy rok przyniesie. Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja poza tematem zapraszam do udziału w konkursie: http://czytelnicza-dusza.blogspot.com/2015/11/dzis-premiera-dziedzica-r.html

   Usuń
 3. Podziwiam Cię, bo ja już od dawna przestałam cokolwiek planować. Po prostu od jakiegoś czasu nałożyło się w moim życiu bardzo dużo różnych zobowiązań i ledwo wszystko ogarniam. I tylko cierpliwie czekam, aż wszystko wróci na właściwe tory.
  Życzę powodzenia w realizacji Twoich planów!

  OdpowiedzUsuń
 4. Oby wszystkie Twoje plany się sprawdziły. Dzisiaj Ci odpiszę, czy wyrobię się z odpowiedzią na Twoją propozycję.

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo podobaja mi się Twoje plany i propozycje postowe, życzę wytrwałości w tym :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dużo się będzie działo. Życzę powodzenia :)
  Moje-ukochane-czytadelka

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajne plany i mam nadzieję, że spełnią się wszystkie! ;) pozdrawiam i zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ahhh żeby mi tak plany wychodziły ;) Niestety ja nie mogę planować, bo wtedy nici z tego ;)

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku Witaj na blogu Książki Warte Przeczytania. Dziękuję, że tu zajrzałeś i przeczytałeś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę i czas zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Anne 18.