piątek, 30 grudnia 2016

Blogowe podsumowanie 2016 roku.

źródło
Drodzy Czytelnicy. Długo zastanawiałam się w ogóle warto podsumowywać moją tegoroczną blogową aktywność, bo jak na to co planowałam sobie dwanaście miesięcy temu to była ona bardzo skromna.  Czytałam niewiele, pisałam mało komentowałam rzadko. Jednym słowem słabo. Wy  dowiadujecie się o tym dopiero dzisiaj, ale już kilka miesięcy temu zrozumiałam, że nie chcę, aby ten blog był tylko blogiem recenzenckim. Od tego wszystko się zaczęło i nigdy tego nie zostawię, ale poczułam, że chcę dzielić się także innymi swoimi pasjami, tworzyć nie co inne teksty, realizować pomysły pojawiające się w mojej głowie. Tym razem oszczędzę Wam i sobie statystyk. Przytoczę za to kilka projektów/ wpisów, z których jestem najbardziej zadowolona . 

W tym roku kilkakrotnie myślałam, że to końcówka mojego blogowania, ale tak się nie stało i nie stanie. Nadal tu byłam i mam nadzieję, że jeszcze długo będę. Rok 2017 będzie dla mnie ważny, bo jestem na ostatnim roku studiów i czeka mnie obrona pracy magisterskiej. Nie wiem jak często będą pojawiać się teksty, wiem, że nadal mam mnóstwo nowych i tych niezrealizowanych w poprzednich latach pomysłów. Wciąż będę czytać , pisać już nie tylko o książkach, ale o szeroko pojętej kulturze. Nie zamierzam zamykać projektów edukacyjnych, ani innych, które zaczęłam realizować. Będą recenzje książkowe , filmowe, posty  językowe, wpisy projektowe, teksty gościnne i podobne do tego o pasji. Będę starała się inspirować tekstami innych, realizować to co mi wpadnie do głowy, poruszać tematy, które Was interesują ( czekam na sugestie w komentarzach). Chcę się rozwijać i ulepszać to miejsce. Odzyskałam radość i chęć do tworzenia tekstów. Udanego 2017.  Dziękuję, że jesteście ze mną.  

Jaki był dla Was i waszych blogów 2016 rok ? Macie jakieś postanowienia i blogowe plany na 2017 ? Jeśli tak podzielcie się nimi w komentarzach. Anne 18.

7 komentarzy:

 1. Kubek! <3
  Trzymam kciuki za realizację planów. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oby nowy 2017 r. był dla Ciebie udany :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oby plany na 2017 zrealizowały się po Twojej myśli

  OdpowiedzUsuń
 4. Oby nigdy wiecej takich zwątpien w pisanie :) cudownego Nowego ROku!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja nie robię nigdy żadnych podsumowań ani żadnych postanowień noworocznych. Wiem, jestem dziwna, ale po prostu nie czuję takiej potrzeby.
  Natomiast Tobie życzę powodzenia w Nowym Roku. Niech Ci się spełnią wszystkie zamierzone cele i marzenia.

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku. Witaj na blogu Książki Warte Przeczytania. Dziękuję, że tu zajrzałeś i przeczytałeś to, co dla Ciebie napisałam. Jeśli masz ochotę zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Anne 18.