Drodzy Czytelnicy. Dziś mam do Was prośbę o jesienne polecanki. Możecie mi polecać wszystko co związane z kulturą od książek, poprzez filmy, seriale, blogi kanały na Youtube.
Jeżeli chodzi o książki to najbardziej interesuje mnie literatura faktu. W kwestii filmów szukam ciekawych dramatów, komedii i komedii romantycznych. Odnośnie kanałów na Youtube to lubię te o tematyce kulturalnej, edukacyjnej, takie z których mogę się czegoś dowiedzieć. Mile widziane także polecanki darmowych webinarów / szkoleń z zakresu pedagogiki i dziennikarstwa.
Na dziś to już wszystko, liczę na Wasze rekomendacje a ja pędzę szykować kolejne teksty.
Udanego dnia. Anne 18
Polecam ten dział - ma już 11 lat i wyławia godne zainteresowania perełki :) https://motyw-kobiety.miejsce-akcji.pl/category/kultura/
OdpowiedzUsuńCzytam sporo reportaży i non fiction. Teraz zabieram się za "Aglo". Jak przypadnie mi do gustu, będę mogła polecać.
OdpowiedzUsuńTeż czytam dużo reportaży książka może przypadnie di gustu
OdpowiedzUsuńProśba o jesienne polecanki to świetny pomysł zachęcasz do dialogu i dzielenia się inspiracjami, a jednocześnie otwierasz się na nowe spojrzenia.
OdpowiedzUsuńNa mojej Bookendorfinie znajdziesz sporo różnego typu literatury, w tym także literatury faktu, serdecznie zapraszam. Izabela
OdpowiedzUsuńJa ostatnio nadrabiam seriale, ale nie są one najnowsze.
OdpowiedzUsuńJa mogę polecić kanał Kasia Gandor
OdpowiedzUsuń